Üniyurt Zonguldak
Üniyurt Zonguldak
Üniyurt Zonguldak Nerede ?

Zonguldak Kozlu
Üniyurt Zonguldak Yurt / Apart Türü

Öğrenci Yurdu
Üniyurt Zonguldak Özellik ve İmkanları

Yurtlarımız; Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüslerine kesişim noktası olan Zonguldak Kozlu Merkez’de 2016 yılı akademik takviminde faaliyete geçmiş olup halen Kız ve Erkek Yurdu toplam 1.500 kişilik öğrenci kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Kız ve Erkek olmak üzere 2 ayrı öğrenci yurdu ve sosyal tesis ile toplam 26.000 m²’lik alan üzerine kurulmuş olan binalarımız sosyal tesisinde; yemekhane, kafeterya ve fitness salonu mevcuttur.

Ekstra hizmetlerimiz arasında sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çamaşırhane, ütü, fitness salonu ve kafeterya bulunmaktadır. Biri kız biri erkek yurdunda olmak üzere 2 adet mescidimiz mevcuttur. Sosyal Yaşam Alanımızda; yemekhane, kafeterya, etüt salonu, fitness salonu ve blok dış giriş meydanıdır.

Ayrıca yurdumuzda çeşitli sosyal sorumluluk organizasyonları, turnuvalar, şehir turları, kültürel geziler, sinema gösterileri, parti organizasyonları, sergi ve doğa yürüyüşleri gibi öğrencilerimizin farklı zevklerine ve hobilerine hitap edecek etkinlikler düzenlenmektedir.
Üniyurt Zonguldak
Adres:Merkez Mah. Dr.Halim Tanyeri Cad. No:32 Kozlu/Zonguldak
Telefon:(0372) 210 00 10
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019