Sakarya Prestige Kız Öğrenci Yurdu
Sakarya Prestige Kız Öğrenci Yurdu
Sakarya Prestige Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Sakarya Adapazarı
Sakarya Prestige Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Sakarya Prestige Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Prestige kız yurdu her yıl Sakarya’da yaygın olarak tercih edilen kız yurtlarından birisi. Çok sayıda talep görmesinde yurdun kalite ve fiyat anlayışının etkisinin olduğunu söylemek mümkün. Yurt içerisinde kalan öğrenciler kaliteli imkanlarla yurtta konaklayabilirken, yurt ayrıca onlara Sakarya kız yurdu fiyatları açısından da en uygun fiyatları sunuyor diyebiliriz.
Kolay ulaşım
Prestige yurdu Sakarya üniversitesine pratik bir şekilde ulaşım imkanı tanıyor. Sadece birkaç dakikalık otobüs yolculuğu ile üniversiteye erişebiliyorsunuz. Bu sayede üniversitenin çok yakınında bulunan yurtlara yüksek ücretler vermek zorunda da kalmıyorsunuz. Ulaşım her ne kadar üniversiteye yakınlık anlamında önemli olsa da, çoğu yurdun birkaç dakikalık otobüs mesafesinde olduğu düşünülürse bu noktada fiyatların daha ön planda olduğunu söylemek mümkün.
Nefis yemekler
Prestige kız yurdu özellikle öğrencilerinin yemeklerini çok beğendiği yurtlardan birisi olarak geçiyor. Doğrudan bu yurda öğretim dönemi içerisinde giderek velilerin de yemekleri denemesi söz konusu. Serdivan özel kız yurtları arasında yemekleri ve çeşitleri ile öğrencilerin beslenmesinde kaliteli bir hizmet verdiğini söyleyebiliriz.
Etüt salonları
Prestige kız yurdu ayrıca etüt salonları imkanlarıyla da öğrencilerinin eğitim hayatlarına destek olmaktadır. Öğrenciler dilerlerse Sakarya üniversitesinin kütüphanesinde derslerini çalışıp ödevlerini yapabilecekleri gibi dilerlerse Prestige kız yurtlarının her öğrenciye sağladığı etüt derslikleri imkanlarından da faydalanabilirler.
Konforlu odalar
Prestige gerek 2 kişilik gerekse de 3 kişilik rahat odaları ile öğrencilere ferah bir ortam da tanıyor. Yurtta öğrenciler dilerlerse uygun fiyatlı 6 kişilik odalarda da kalabiliyorlar. Bu noktada Prestige’in Sakarya’da bulunan özel kız yurtları arasında en uygun ücretli yurtlardan birisi olduğunu da ekleyelim. 6 kişilik odalarında dahi baza şeklinde yataklar bulunmaktadır, ranza yatak değildir.
Sakarya Prestige Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Tığcılar Mah. Pamuklar Sok. No: 16/A, Sakarya
Telefon:0264 274 34 33
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020