Sakarya Özel Marmara Erkek Öğrenci Yurdu
Sakarya Özel Marmara Erkek Öğrenci Yurdu
Sakarya Özel Marmara Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

Sakarya Adapazarı
Sakarya Özel Marmara Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Sakarya Özel Marmara Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Eviniz kadar huzurlu sloganıyla şehir dışından Sakarya’ya üniversite okumaya gelen erkek öğrencilere barınma hizmeti sunan Özel Marmara Erkek Öğrenci Yurdu şehir merkezinde yer almaktadır. Lokasyonu itibariyle üniversite öğrencileri için tercih edilebilir yurtlar arasındadır. Esentepe Kampüsü ve SAÜ Meslek Yüksek Okuluna kolay ulaşım imkanı sunulmaktadır.
3 katlı yurt binasında odalar 2, 4 ve 6 kişiliktir. Odalarda ranzalı yatak sistemi, kişisel elbise dolabı ve çalışma masası ile birlikte merkezi ısıtma sistemi ile internet mevcuttur. Sağlıklı ve başarılı bir üniversite yaşantısı geçirmek istiyorsanız yurt seçimi yaparken titiz davranmanız gerekiyor. Bu noktada yapmanız gerekenler;
1- Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street ile yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir ve çevrenin güvenilir olup olmadığını kendi gözlerinizle bilgisayar başından görebilirsiniz.
2- İletişim sekmesinde yer alan “siteyi ziyaret et” linkine tıklayıp yurt sitesini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz.
3- Galeri sekmesinden oda görsellerine ulaşabilir ve yurtla anlaştığınız zaman rahat edip edemeyeceğinizi tahmin edebilirsiniz.
4- Üniversiteye yakın bir konumda yurt seçmenizi tavsiye ediyoruz. Ancak bazı üniversite kampüslerinin şehir dışında olması sebebiyle bu mümkün olmayabiliyor. Bu durumda da otobüs ve dolmuş duraklarına yakın bir yurt seçmenizi tavsiye etmekteyiz.
5- En önemli maddenin Sakarya özel yurt fiyatları olduğunu söyleyebiliriz. Zira ailenizin maddi durumunu göz alarak yurt seçimi yapmak zorundasınız. Yurt fiyatları ile ilgili bilgi almak için iletişim sekmesinde yer alan telefonu arayabilirsiniz.
Sakarya Özel Marmara Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Kavaklar Cad. No: 15, Sakarya
Telefon:0264 278 34 34
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020