Sakarya Filinta Erkek Öğrenci Yurdu
Sakarya Filinta Erkek Öğrenci Yurdu
Sakarya Filinta Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

Sakarya Adapazarı
Sakarya Filinta Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Sakarya Filinta Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Ailenizden uzakta üniversite okumanın birçok zorluğu bulunmaktadır. Yemek, temizlik, oda arkadaşınızla ilişkiniz yaşanabilecek zorlukların bazılarıdır. Bunun yanında hem aileniz hem de sizin için farklı şehirde okumanın külfeti fazla oluyor. Ulaşım ücreti, yemek, yurt fiyatı bunun dışında nereye gittiğini hesaplayamadığınız ekstra harcamalar bütçenizi haliyle sarsacaktır. Sakarya ucuz erkek öğrenci yurtları aramasında sizler için incelediğimiz Filinta Erkek Öğrenci Yurdunu tavsiye etmekteyiz. Oda ücretleri bütçenizi sarsmayacaktır.
Özel Filinta Erkek Yurdu Sakarya’nın merkezinde şehir içi ve şehir dışı ulaşım noktalarının bulunduğu merkezi bir konumda hizmet vermektedir. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasında yurdun bulunduğu çevre hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Google street araçları her sokağa giriş yapmadığı için incelediğimiz yurdun önü maalesef gözükmemekte. Ancak 50 metre gerisini inceleyebilir ve çevrede gezintiye çıkabilirsiniz.
Yurt odaları 1-2-3-4 kişiliktir. Odalarda ortopedik yatak, çalışma masası, kalorifer, kitaplık, elbise dolabı bulunmaktadır. Ayrıca odalarda banyo mevcuttur. Bu özelliğiyle sizlere daha temiz bir ortamda barınma imkanı sunulmaktadır. Bunun yanında sınırsız internet imkanı, etüd odası, televizyon odası ve sosyal aktiviteler yurdun genel özellikleri arasındadır.
Sakarya Filinta Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Semerciler Mahallesi Bozkurt Sokak No: 2, Sakarya
Telefon:0264 273 36 27
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020