Soma Kadıoğlu Erkek Öğrenci Yurdu
Soma Kadıoğlu Erkek Öğrenci Yurdu
Soma Kadıoğlu Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

Manisa Soma
Soma Kadıoğlu Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Soma Kadıoğlu Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Kadıoğlu Erkek Öğrenci Yurdu, Manisa’nın 100.000’in üzerinde nüfusu bulunan Soma ilçesinde bulunmaktadır. Yurdun en önemli özelliği şehir merkezinin göbeğinde olması ve Celal Bayar Üniversitesi Soma Meslek Yüksekokuluna yürüme mesafesinde bulunmasıdır. Yurttan üniversiteye uzaklık yalnızca 400 metredir. 5 dakikalık bir sürede dersliğinize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz üstte bulunan Google Street ile yurt-üniversite arası sokakta dolaşabilirsiniz.
Yurt odaları 1-2-3-4 kişiliktir. Odalarda bazalı yatak, geniş elbise dolabı, laminant parke + halı, kaloriferli ısınma bulunmaktadır. Yurt özellikleriyse şöyledir: Ferah etüd odası, televizyon salonu, iki öğün yemek, 5 katlı bina ve teras kat, düzenli olarak temizlik, sosyal ve kültürel geziler.
Soma erkek öğrenci yurtları fiyatlarıysa her sene değişiklik göstermektedir. Bu sebeple yurt fiyatları hakkında sizlere maalesef bilgi veremeyeceğiz. Ancak hemen 0236 613 13 11 numaralı telefonu arayarak Özel Kadıoğlu erkek öğrenci yurdu fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Soma Kadıoğlu Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Atatürk Mah. Şehit Piyade Komando Kenan Cantürk Cad. No:24 Soma, Manisa
Telefon:0236 613 13 11
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019