Salihli Elit Rezidans
Salihli Elit Rezidans
Salihli Elit Rezidans Nerede ?

Manisa Salihli
Salihli Elit Rezidans Yurt / Apart Türü

Öğrenci Apartı
Salihli Elit Rezidans Özellik ve İmkanları


Salihli’deki kaliteli yaşam alanı sloganıyla Celal Bayar Üniversitesi Salihli MYO’da okuyan kız ve erkek öğrencilere hizmet veren Elit Rezidans apart daireleri, tasarımı ve lokasyonuyla kaliteli hizmet vermektedir. Apart daireler merkezi sistemle ısıtıldığı için kış aylarında ısınma sorununuz olmayacaktır. 10 adet 1+1 ve 1 adet 2+1 odaların bulunduğu apart fiyatları öğrenci kesesine uygundur. Tüm dairelerde kablosuz internet ağı mevcuttur.
CBÜ Salihli Meslek Yüksekokuluna ve banka-kafe-yemek salonu gibi yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Merkeze yakın olduğu için zaten dolmuş ve otobüs ile her yere gidebilirsiniz. Bunun dışında Salihli-İzmir arası 90 km’dir. 1 saatte İzmir’e giderek gezebilirsiniz. Salihli, Ankara-İzmir yolu üzerinde bulunduğu için gelişmiştir. Yüz binin üzerinde nüfusuyla Ege’nin en güzel ilçelerinden biridir.
Salihli apart daireler öğrencilerin konaklayabileceği eşyalı ve hazır sistem dairelerden oluşmaktadır. Güvenli, bahçesi bulunan, mutfakta dilediğiniz yemeği yapabileceğiniz, lüks tasarımlı ve temiz eşyalar tercih sebebiniz olacaktır.
Salihli Elit Rezidans
Adres:Mithatpaşa Mah. 3 Nolu Sokak. No:12 Salihli , Manisa
Telefon:0236 714 37 14
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020