Salihli Arman Rezidans
Salihli Arman Rezidans
Salihli Arman Rezidans Nerede ?

Manisa Salihli
Salihli Arman Rezidans Yurt / Apart Türü

Öğrenci Apartı
Salihli Arman Rezidans Özellik ve İmkanları


Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yüksekokulunu kazanan kız & erkek öğrenciler Arman Rezidans’ta hizmet, konfor ve temiz bir barınma imkanına sahiptir. Salihli’nin en merkezi yerinde bulunan yurttan üniversitenize kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca merkezi konumda olduğu için ihtiyacınız olan her yere hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.
Rezidansta odalar 1,2 ve 3 kişiliktir. Ayrıca seçenek olarak iki kişilik ön cephe odalar mevcuttur. Oda ücretleri her sene değiştiği için kesin bir fiyat veremiyoruz. 0236 714 23 20 numaralı telefondan Salihli rezidans fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Nakit ödemelerde %5 indirim sağlanmaktadır. Ayrıca 12 aya kadar taksit seçeneği de mevcuttur. Yemek ücreti ve sözleşmede belirtilen hizmetler fiyatlara dahildir.
Oda özellikleri: Klima, 24 saat sıcak su, kalorifer, LED TV, çalışma masası, gardırop, komidin, sandıklı baza, parke ve halı zemini, banyo ve tuvalet oda içlerinde bulunmaktadır.
Yurt imkanları: Kablosuz internet, spor salonu, sinema salonu, kahvaltı salonu ve 105 ekran uydu yayınlı tv, yakınlarınız için ayrılmış iki kişilik odalar, etüd odası, teras kat, güvenlik kamerası, 24 saat görevli resepsiyonist, çamaşır yıkama ve ütüleme hizmeti.
Yurda gelirken kişisel bakım ürünleri, havlu, bornoz, terlik, spor salonunda kullanacağınız ayakkabı, kirli çamaşır sepeti veya torbası, elbise askısı getirmeniz gerekmektedir. İsteğe bağlı olarak nevresim takımı da getirebilirsiniz.
Salihli Arman Rezidans
Adres:Gaziler Mah. Belediye Cad. No:179 Salihli, Manisa
Telefon:0236 714 23 20
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019