Manisa Reyhan Bayer Kız Yurdu
Manisa Reyhan Bayer Kız Yurdu
Manisa Reyhan Bayer Kız Yurdu Nerede ?

Manisa Merkez
Manisa Reyhan Bayer Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Manisa Reyhan Bayer Kız Yurdu Özellik ve İmkanları


Reyhan Bayer kız öğrenci yurdu, Manisa’nın göbeğinde İtfaiye durağına çok yakın bir konumdadır. Bu sebeple öğrenci arkadaşlar ihtiyacı olan her şeye kolaylıkla ulaşabilirler. Yurdun hemen önünden Celal Bayar Üniversitesine otobüs ve minibüs gitmektedir. Yurttan çıktıktan sonra toplu taşıma araçlarıyla kısa sürede kampüse ulaşabilirsiniz. Üstelik Manisa’da öğrenci bileti de diğer şehirlere göre çok daha uygundur.
Manisa kız yurdu fiyatları çok yüksek değildir. Yüksek fiyatlı yurtlar da vardır ancak kesenize uygun yurtlar da bulunmaktadır. Reyhan Bayer kız öğrenci yurdunda farklı oda seçenekleriyle bütçenize uygun fiyatları vardır. 2002 yılından beri Manisa’da öğrencilere hizmet veren yurtta oda kapasitesi 159’dur. Güleryüzlü personeli ve öğrenci odaklı anlayışla faaliyetlere devam etmektedir.
Yurt odalar 1, 2, 3 ve 4 kişiliktir. Yurtta aşçılar tarafından ev yemekleri çıkmaktadır. Bunun dışında öğrenciler diledikleri zaman mutfakta kendi yemeklerini yapabilirler. Her odada çalışma masası, elbise dolabı, baza bulunmaktadır. Tuvalet ve banyo oda içlerindedir. Yerler laminant parke ve halı ile kaplıdır.
Yurt özellikleri: 24 saat bayan güvenlik personeli, internet, etüd odası, bilgisayar odası, yangın merdiveni, ulaşım kolaylığı
Manisa Reyhan Bayer Kız Yurdu
Adres: Merkez Efendi Mahallesi Bursa-İzmir Sürat Yolu No:231 , Manisa
Telefon:0236 231 25 77
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020