Manisa İksir Kız Öğrenci Yurdu
Manisa İksir Kız Öğrenci Yurdu
Manisa İksir Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Manisa Merkez
Manisa İksir Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Manisa İksir Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Türk tarihinde en fazla şehzade yetiştiren sancak olan Manisa en iyi yatırım yapılabilen sanayi şehridir. Celal Bayar Üniversitesi de 10 fakülte ile Manisa’da kurulmuştur. 50 binin üzerinde öğrencisiyle Ege bölgesinin en büyük 5 üniversitesi arasında yer alan CBÜ’de özellikle Meslek Yüksekokulları ilçelere dağılmıştır. Bunun yanında Eğitim Fakültesi de Demirci ilçesinde yer almaktadır.
Logosunda Manisa Lalesini kullanan üniversitede genellikle şehir dışından gelen öğrenciler öğrenim görmektedir. Bu sebeple fakültelere yakın alanlarda çok fazla öğrenci ikamet etmektedir. Asıl konumuza dönecek olursak Manisa’da üniversiteye yakın çok fazla kız yurdu bulunmaktadır. Bu yazımızda İksir Kız Öğrenci Yurdunu inceleyeceğiz.
50 öğrenci kapasiteli yurt Uncubozköy mahallesinde bulunmaktadır. Celal Bayar Üniversitesi İİBF ve Tıp Fakültesinde okuyan öğrenciler yaya olarak kolaylıkla kampüslerine gidebilir. Ulaşıma para vermenize gerek yoktur. Tabi ki bu arada Manisa özel yurt fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Oda seçeneği ve her yıl değişen fiyatları sebebiyle maalesef sitemize yurt fiyatlarını koyamadık ancak 0532 661 05 81 numaralı cep telefonundan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Yurt özellikleri
* 1-2-3 kişilik odalar,
* Etüd odası,
* Her yere kolay ulaşım,
* İnternet,
* Sıcak su ve doğalgazlı ısınma sistemi,
* 7/24 güvenlik,
* Çamaşırhane ve ütü odası,
* Spor salonu
Manisa İksir Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Uncubozköy Mah. Turunç Sk. no:11, Manisa
Telefon:0236 236 03 22
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020