Manisa Gümüş Kız Öğrenci Yurdu
Manisa Gümüş Kız Öğrenci Yurdu
Manisa Gümüş Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Manisa Yunusemre
Manisa Gümüş Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Manisa Gümüş Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Değerli arkadaşlar Manisa, üniversite öğrencileri için çok rahat bir şehirdir. Büyük şehir olduğu için imkanları fazla olmakla birlikte 1 saat içinde İzmir’e gidebilme imkanına sahipsiniz. Üstelik Celal Bayar Üniversitesi de son yıllarda Türkiye’nin en iyi üniversiteleri arasında kendine yer edinmiştir.
Uncubozköy’de bulunan kız öğrenci yurtları arasındaki Gümüş kız öğrenci yurdu Celal Bayar Üniversitesi Uncubozköy kampüsüne yalnızca 500 metre uzaklıktadır. Yurtta kalan öğrencilerin üniversiteye ulaşım için sürekli para vermelerine gerek yoktur. Yürüyerek 10 dakikadan kısa sürede üniversiteye ulaşabilirler.
Yurt odaları öğrenci ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli eşyalardan oluşmaktadır. Galeri sekmesinden oda görsellerine ulaşabilirsiniz. Odalarda bulunan ranzalar kitaplık, çalışma masası olarak da kullanılabilmektedir.


Yurt hizmetleri: Sıcak su, merkezi ısıtma sistemi, piknik alanı, mutfak, etüd odası, TV salonu
Manisa kız yurdu fiyatlarını elbet merak ediyorsunuz. Özellikle öğrenci aileleri bütçelerini sarsmayacak şekilde çocuklarını okutmaya çalışmaktadır.  Aşağıdaki numaraları arayarak oda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Sevcan hanım: 0507 497 39 32
Serkan bey: 0506 779 74 49
Musmutlu bir üniversite yaşantınız olması dileğiyle.
Not: Sayfanın üst kısmında yer alan uygulamada yurdun bulunduğu sokağın 50 metre gerisindeki tüm alanları görebilirsiniz. Uygulamadan kaynaklı olarak yurdun önüne kadar ulaşım mümkün olmamaktadır.

Manisa Gümüş Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Uncubozköy Mahallesi 5501 sokak no:17, Manisa
Telefon:0236 236 03 22
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020