Manisa EÇEV Kız Öğrenci Yurdu
Manisa EÇEV Kız Öğrenci Yurdu
Manisa EÇEV Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Manisa Merkez
Manisa EÇEV Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Manisa EÇEV Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Ege Çağdaş Eğitim Vakfının Celal Bayar Üniversitesinde okuyan kız öğrencileri için 2003 yılında açtığı yurt Emeti Avan yönetiminde devam etmektedir. Yurdun bulunduğu konum merkezidir. Bu sebeple yurtta kalan öğrenciler hastane, sağlık ocağı, kırtasiye, kafe, yemek salonu vb. yerlere yürüme mesafesindedir.
Celal Bayar Üniversitesine de yakın mesafede bulunan Manisa Eçev kız öğrenci yurdu, 36 odadan oluşmaktadır. 93 yatak kapasiteli yurtta üniversiteli öğrenciler dışında memur ve sağlık çalışanları da konaklamaktadır. Konuklara hada iyi bir hizmet sağlanabilmesi için mutfak, çamaşırhane, TV salonu, etüd odası, merkezi ısıtma sistemi ve internet imkanı vardır.
EÇEV Manisa kız yurdu ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için yurt yetkilisi Emeti Avan’ı 0236 238 93 38 bu numaradan arayabilirsiniz. Böylece yurt ücreti, konaklama, ulaşım konularında bilgi edinmiş olursunuz.
Sizlere yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilme imkanı da sunuyoruz. Google Street uygulamasıyla yurrdun bulunduğu çevrede yürüyormuşçasına gezebilirsiniz.
Manisa EÇEV Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Sakarya Mahallesi Uzunyol Caddesi No:112, Manisa
Telefon:0236 238 93 38
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020