Manisa Durukan Özel Kız Yurdu
Manisa Durukan Özel Kız Yurdu
Manisa Durukan Özel Kız Yurdu Nerede ?

Manisa Merkez
Manisa Durukan Özel Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Manisa Durukan Özel Kız Yurdu Özellik ve İmkanları


Durukan kız öğrenci yurdu Manisa’da öğrencilerin oturabileceği en iyi lokasyona sahiptir. Öğrenciler için yurdun oda özellikleri, yemeği, yurdun AVM-hastane-kafe vb. yerlere yakınlığı ile üniversiteye yakınlığı çok önemlidir. Yurt Magnesia AVM’nin hemen yanında bulunmaktadır. Canınız sıkıldığında Manisa’nın en büyük AVM’sini gezebilirsin ve alışveriş yapabilirsiniz.
Yurt, Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine 1 km uzaklıktadır. 10-15 dakika yürüyerek fakültenize ulaşabilirsiniz. Ayrıca CBÜ Muradiye kampüsünde okuyan öğrenciler de yurtta gönül rahatlığıyla konaklayabilir çünkü Muradiye kampüsüne giden servisler yurdun hemen önünden geçmektedir.
Yurdun odaları 1-2-3 ve 4 kişiliktir. Tüm odalar ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmıştır. Gardırop, baza, yatak, çalışma masası, kitaplık, laminant parke, mini buzdolabının bulunduğu odalardaki tüm eşyalar lükstür. Her 6 öğrenciye, 1 duş ve alafranga tuvalet düşmektedir.
Uncubozköy kampüsüne yakın kız yurtları aramasında Durukan özel kız öğrenci yurdunu inceledik. 0236 211 49 45 nolu telefonu arayarak yurt fiyatları hakkında bilgi edinin.
Manisa Durukan Özel Kız Yurdu
Adres:Mimar Sinan Bulvarı. Laleli Mahallesi. No:230, Manisa
Telefon:0236 211 49 45
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020