Manisa Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu
Manisa Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu
Manisa Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

Manisa Merkez
Manisa Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Manisa Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Muradiye’de bulunmaktadır. 1999 yılından bari erkek öğrencilere hizmet veren yurttan Muradiye kampüsüne ulaşım çok kolaydır. Bu sebeple yurtta gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz.
Muradiye erkek öğrenci yurtları aramanız daha uygun olacağı için Manisa merkezdeki yurtların kampüse uzak olacağını bilmenizi isteriz. Ancak yine de Manisa merkezden de kampüse dolmuş ve otobüs gitmektedir. Yurdun herhangi bir vakıf veya cemaatle ilgisi bulunmamaktadır. MEB onaylı ve öğrenci odaklı bir yurttur.
Yurt hizmetleri: Kahvaltı ve akşam yemeği, internet, sıcak su, merkezi ısıtma sistemi, 1-2-3 kişilik lüks odalar, odalarda elbise dolabı-masa-ortopedik yatak bulunmaktadır. 41 öğrenci kapasiteli Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdunda odalar dışında dinlenme salonu, etüt odası, tv salonu, yemekhane, çamaşır yıkama ve ütü odaları bulunmaktadır. Çamaşır yıkama ve ütü hizmeti ücretsizdir. Öğrencilerin kullandığı tuvalet ve banyo gibi ortak alanlar sürekli temizlenmektedir.
Yemek listeleri öğrencilerin istekleri doğrultusunda günlük alınması gereken kalori miktarı göz önünde bulundurularak uzman aşçılar tarafından yapılmaktadır. Veliler 24 saat çocuklarıyla ilgili bilgi alabilirler. Detaylı bilgi için 0535 491 77 00 numaralı cep telefonundan yurt yetkilisine ulaşabilirsiniz.
Manisa Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Muradiye Mahallesi no:43 , Manisa
Telefon:0236 246 93 63
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019