Konya Meram Melikşah Kız Öğrenci Yurdu
Konya Meram Melikşah Kız Öğrenci Yurdu
Konya Meram Melikşah Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Konya Meram
Konya Meram Melikşah Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Konya Meram Melikşah Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Özel Melikşah Kız Öğrenci Yurdu, Konya’nın öğrenci semti olarak kabul edilen Meram’da, üniversiteye ulaşımın kolay olduğu bir noktada, otobüs ve dolmuş duraklarına birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
Yurt odaları 2, 3 ve 4 kişiliktir. Odalarda bazalı yatak, kilitli elbise dolabı, çalışma masası, kitaplık, komidin bulunmaktadır. Laminant parke zeminli odalar kaloriferli sistemle ısıtılmaktadır. Elektrik, su, internet, ısınma giderleri yurt ücretine dahildir. Yurtta wc ve banyolu özel odalar da bulunmaktadır. Galeri sekmesinden odalara ait görsellere ulaşabilirsiniz.
YURT İMKANLARI
* Kaloriferli ısınma sistemi ve 24 saat sıcak su
* Çamaşırhane ve ütü imkanı
* Kahvaltı ve her gün 5 çeşit yemek
* Dijital güvenlik sistemi
Değerli arkadaşlar yurt seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birçok husus olmakla birlikte en önemlileri kahvaltı, akşam yemeği, ulaşım ve yurt ücretidir. Çünkü en az 4 yıl boyunca ailenizden uzakta zor günler geçireceksiniz. Bu süreçte ailenizin maddi durumunu düşünerek hareket etmelisiniz. Yurt ücreti ile birlikte asgari ücreti aşan bir harcamanız olabilir. Bunu en aza indirmek için kahvaltı ve akşam yemeğini yurtta, öğle yemeğini de okulda çok uygun fiyata yiyebilirsiniz. Üniversitede yemekhaneye gitme alışkanlığı edinin. Hem 2-3 liraya yemek yiyebilir hem de sağlıklı beslenebilirsiniz.
Konya kız yurdu fiyatları hepinizin merak konusu. 0542 358 35 81 numaralı telefondan yurt yetkilisiyle konuşarak oda ücretleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Konya Meram Melikşah Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Melikşah Mah. Meltemler Sok. No11 Meram, Konya
Telefon:0332 324 48 38
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019