Kocaeli Özel Uzuner Kız Yurdu
Kocaeli Özel Uzuner Kız Yurdu
Kocaeli Özel Uzuner Kız Yurdu Nerede ?

Kocaeli İzmit
Kocaeli Özel Uzuner Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kocaeli Özel Uzuner Kız Yurdu Özellik ve İmkanları


Özel Uzuner Kız Öğrenci Yurdu, Kocaeli’nin ulaşım noktasında merkezi bir konumunda yer almaktadır. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü, Anıtpark Yerleşkesi, Arslanbey, Kullar, Köseköy, Derbent, Değirmendere, Gebze kampüslerine ulaşım çok kolaydır. Yurttan Umuttepe otobüs duraklarına 2 dakikada ulaşabilirsiniz.
Özel Uzuner kız yurdu 54 öğrenci kapasitelidir. Öğrencilere barınmanın yanında yemek imkanı da sunmaktadır. Yurt odaları 2-3-4 kişilik geniş ve balkonludur. Galeri sekmesine tıklayarak odalara ait görsellere ulaşabilirsiniz. MEB onaylı Kocaeli özel kız yurdu hakkında bilmeniz gerekenleri şöyle listeledik;
YEMEK
Sabah saat 07:00 – 11:30 arası kahvaltı servisi ile açılmaktadır. Akşam yemeği servisi 14:30 – 23:00 arasındadır. İkinci öğretim öğrencileri için yemek saatleri esnek tutulmuştur. Gün boyu ücretsiz çay servisi vardır.
GÜVENLİK
Uzuner Kız Öğrenci Yurtlarına giriş kart ve parmak izi okuyucu ile sağlanmaktadır.
LİG TV & D-SMART
Lig TV ve D-Smart kanalları ile öğrencilerimizin hafta sonu yurtlarında tuttukları takımların maçlarını izleyip eğlenceli vakit geçirmeleri amaçlanmaktadır.
İNTERNET
3 adet 2048 Kbps sınırsız internet bağlantısı 3 adet Access Point yardımıyla katlara dağıtılmaktadır. Hızlı internetin keyfini çıkarın.
TEMİZLİK
Konusunda uzman bayan personeller tarafından ortak kullanım alanları, katlar, merdivenler düzenli olarak temizlenir.
DLDGRUP güvencesiyle hizmet veren Kocaeli Uzuner kız öğrenci yurdu fiyatlarını öğrenmek için yurt yetkilisiyle iletişime geçebilirsiniz.
Kocaeli Özel Uzuner Kız Yurdu
Adres:Yenişehir Mahallesi Arda Sokak No:35 İzmit, Kocaeli
Telefon:0262 311 01 74
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020