Kocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu
Kocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu
Kocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu Nerede ?

Kocaeli İzmit
Kocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu Özellik ve İmkanları


Servis, kahvaltı, akşam yemeği ve fatura giderleri dahil fiyatlarla hizmet veren Özel Çamlıca Kız Yurdu İzmit merkeze ve Kocaeli Üniversitesi Umuttepe kampüsüne otobüs ile 5 dakika mesafededir. Öğrencilerin güvenilir bir ortamda konaklayabilmesi için yurt görevlileri 24 saat çalışma yapmaktadır.
Oda özellikleri: Laminant parke zemin, kişiye özel aynalı elbise dolabı, çalışma masası, ranzalı yatak sistemi, nevresim takımı, doğalgazlı ısınma sistemi. Galeri sekmesinden odalara ait görsellere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street özelliğiyle de yurdun bulunduğu sokakta sanal gezinti yapabilirsiniz.
Yurt fiyatına servis, kahvaltı, akşam yemeği, elektrik-su-internet-ısınma giderleri dahildir. Kocaeli Çamlıca kız yurdu fiyatları 275 TL’den başlayan fiyatlar ve uygun ödeme koşullarına sahiptir.
0262 323 20 08 numaralı telefondan Kocaeli yurt fiyatları hakkında güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.
Yemekler aşçılar tarafından özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca 24 saat açık kantinden öğrenciler diledikleri zaman atıştırmalık yemek yiyebilir. Yurtta çamaşırlarınızı da ücretsiz olarak yıkayıp ütüleyebilirsiniz. Her şey dahil fiyatların bulunduğu yurt Kocaeli’de tavsiye edebileceğimiz yurtlar arasındadır.
“Başarılı bir eğitim için rahat bir yurt” çok önemlidir. Bu yüzden üniversite yaşantınız boyunca rahat edebileceğiniz sorunsuz bir yurtta kalmanız başarınızı olumlu etkileyecektir.
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak özel yurt statüsünde bulunan Kocaeli Özel Çamlıca Kız Öğrenci Yurdunu güvenle tercih edebilirsiniz. Yurt rehberi editörleri olarak üniversite yaşantınızda başarılar diliyoruz.
Kocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu
Adres:Tüysüzler Mah. Fatih Cad. Kafkas Sok. No: 6 İzmit, Kocaeli
Telefon:0262 323 20 08
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020