Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu
Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu
Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Kastamonu Merkez
Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları

Şehir merkezinde 5 katlı binada farklı oda seçenekleriyle üniversitelilere konaklama imkanı sunan Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili bilmeniz gerekenleri sıraladık;
Yemek: Hafta içi 7 çeşit kahvaltı ve 4 çeşit yemek öğrencilerin beğenisine sunulmuştur. Hafta sonu 3 öğün yemek çıkmaktadır.
Çamaşır makinesi ve ütü: Yurtta bulunan çamaşır makinesi ve ütülerden günün her saati ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Bilgisayar odası ve internet: Öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olan bilgisayar salonu ve internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Her katta 2 kablosuz internet vardır.
Spor salonu ve etüd odası: Öğrenciler etüd odasında diledikleri zaman ders çalışabilir. Spor salonundan ise ücretsiz olarak faydalanabilirler.
Ring-Servis: Yurt ile Kastamonu Üniversitesi kampüs arasında belli aralıklarla servis bulunmaktadır. Servis ile Eğitim Fakültesine 3 dakika, Fen-Edebiyat Fakültesi, BESYO, Sağlık MYO ve üniversite kampüsüne 10 dakika mesafededir.
Güvenlik: İç ve dış kamera güvenlik sistemiyle yurt kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca sabah ve akşam 24 saat boyunca güvenlik personeli öğrencilerin güvenliğini sağlamaktadır.
Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Aktekke Mahallesi Yalçın Caddesi No:8, Kastamonu
Telefon:0366 214 00 14
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020