Kastamonu Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu
Kastamonu Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu
Kastamonu Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Kastamonu Merkez
Kastamonu Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kastamonu Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışan Kastamonu Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu 136 öğrenci kapasitelidir. Müdür, müdür yardımcısı, aşçı, temizlik personeli olmak üzere toplamda 10 personel kadrosu bulunmaktadır. Yurt 136 öğrenci kapasitelidir.
Kastamonu Üniversitesine yakın kız yurtları araması yapan öğrencilere Özel İnci Kız Yurdu’nu önermekteyiz. Yurt ile Kastamonu Üniversitesi 50 metre uzaklıktadır. Yurt ile otogar arası ise 2 km’dir.
Müstakil ve üç katlı bir binada hizmet veren Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu’nda, odalar 1-2-3-4-5 kişilik ve bazalı olarak düzenlenmiştir. Tüm odalar eşit standartlarda tasarlanmıştır. Tüm odalarımızda kişiye özel genç odası takımı, çift kapaklı dolap, komidin, baza masa ve sandalyeler bulunmaktadır. Yerler laminant parke olup, öğrencilerin özel eşyalarının emniyeti için dolap ve oda kapılarında kilit bulunmaktadır. Yatak, alez, yastık, battaniye ve nevresim takımları da yurt tarafından temin edilmektedir. Öğrencilerimizin aldığı yiyecek ve içeceklerin bozulmaması için odalarda mini buzdolabı bulunmaktadır.
Yurtta haftanın her günü kahvaltı ve akşam yemeği çıkmaktadır. Sayfanın altındaki görselde 1 haftalık örnek yemek listesi bulunmaktadır. 8 çeşit kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği sunulmakta olup yemekler yurt ücretine dahildir.
YURT İMKANLARI
* Aile işletmesi olması sebebiyle öğrencilerle birebir ilgilenme
* Haftanın 7 günü ortak alanların temizliği yapılmaktadır.
* Öğrenciler çamaşırlarını ücretsiz olarak yıkayabilir ve ütüleyebilir.
* Üniversiteye 50 metre mesafede olduğu için yol parası vermeniz gerekmez.


Kastamonu Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Kuzeykent Mah. Org. Attila Ateş Paşa Cad. Üstün Sk. No:12, Kastamonu
Telefon:0366 215 09 23
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019