Buca Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu
Buca Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu
Buca Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İzmir Buca
Buca Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Buca Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu Buca merkez olarak tabir edilen Heykel’e çok yakındır. Konumu itibariyle otobüs firmaları, restoran, banka, eczane, sağlık ocağı, alışveriş merkezi, kafe, pazar, kırtasiye vb. yerlere çok yakındır. Yurt DEÜ Eğitim Fakültesine 150 metre; İİBF-Hukuk-İşletme Fakültesinin bulunduğu yerleşkeye ise 400 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Mühendislik Fakültelerinin bulunduğu Tınaztepe kampüsüne ise 3 km’dir. Yurdun hemen önünden geçen dolmuş ve otobüslerle kısa sürede Tınaztepe’ye ulaşabilirsiniz.
Buca’daki kız yurtları arasında konum olarak üniversiteye en yakın yurtların başında gelen Lapiler Deniz kız yurdunda self servis kahvaltı ve akşam yemeği verilmektedir. Yemekler aşçılar tarafından hazırlanıp porselen tabakta sunulmaktadır.
Etüd odası, teras, dinlenme odası, güvenlik kamerası, ısıcam, merkezi ısıtma sistemi, sıcak ve soğuğa karşı izolasyon, şifreli giriş sistemi, panel kapı yurdun genel özellikleri arasındadır.
40 yatak kapasiteli yurtta odalar 2, 3 ve 4 kişiliktir. Çamaşırlarınızı dilediğiniz zaman çamaşırhanede yıkayabilirsiniz. Ayrıca 24 saat kullanıma açık mutfak bulunmaktadır.

Buca Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu
Adres:81 Sokak No:36 Buca, İzmir
Telefon:0232 420 06 53
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019