Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu
Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu
Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

İzmir Buca
Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Öğrenci Yurdu
Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu, Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsüne 200 metre uzaklıkta bulunmaktadır. DEÜ Mühendislik ve Fen Fakültesinde okuyan öğrenciler için tavsiye edebileceğimiz yurtlar arasındadır. Bu sayede ulaşım için her gün yol parası vermeniz gerekmeyecektir.
2013 yılında karma olarak iki blok şeklinde ve yurt binası olarak inşa edilmiştir. Bu sebeple bina içinde yer alan tüm alanlar öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Yurt odaları 1-2-3-4-5-6 kişiliktir. Düzenli olarak her gün kat görevlileri tarafından odalar temizlenmektedir.
Barınma ve ulaşımdan sonra öğrencilerin en fazla dikkat etmesi gereken konu yemektir. Tınaztepe kampüsüne yakın öğrenci yurtları arasında incelediğimiz Cansın Kız & Erkek Yurdunda kahvaltı ve akşam yemeği yurt ücretine dahildir.
Yurt odalarında çalışma masası, elbise dolabı, ortopedik yatak, LCD ekran televizyon ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Tuvalet ve banyo da oda içlerinde yer almaktadır. Bina özellikleri ve hizmetleri ise şu şekildedir;
* Güvenlik personeli + güvenlik kamerası,
* 7/24 açık ders çalışma odası,
* Sıcak su ve doğalgazlı ısınma sistemi,
* Çamaşır yıkama ve kurutma odası,
* İnternet
Yurtla ilgili fiyat bilgisi almak için 0533 636 55 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Atatürk Mahallesi 202/44 Sokak , İzmir
Telefon:0232 453 82 85
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019