Bornova Gelincik Kız Yurdu
Bornova Gelincik Kız Yurdu
Bornova Gelincik Kız Yurdu Nerede ?

İzmir Bornova
Bornova Gelincik Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Bornova Gelincik Kız Yurdu Özellik ve İmkanları


Gelincik kız öğrenci yurdu Bornova’da üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı Küçükpark’a yakın bir konumda bulunmaktadır. Değerli arkadaşlar mümkün oldukça üniversitenize yakın yurtları seçmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede yol parasından ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Gelincik kız yurdu Ege Üniversitesi kampüsü girişine 10 dakika uzaklıktadır. Ayrıca sosyal mekanların yoğun olduğu Küçükpark ile ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz tüm merkezlere birkaç dakika yürüme mesafesindesiniz. Ayrıca yurdun Ege Üniversitesi hastanesine de yakın olması büyük bir avantajdır.
Ege Üniversitesine yakın kız öğrenci yurtları listesinde incelediğimiz Bornova Gelincik kız yurdu metroya da yakın olduğu için Yaşar Üniversitesi kampüsüne 10 dakika gibi kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yaz okulu sürecinde de açık olduğu için öğrenciler için barınma bir sorun olmayacaktır. Yaz okulu sürecinde de normal dönemdeki hizmetler devam etmektedir.
Yurt odaları 1-2-3 ve 4 kişiliktir. Oda zemini laminant parkedir. Odalar doğalgaz ile ısınmakta ortopedik yatak, çalışma masası, elbise dolabı ve kilim bulunmaktadır.
Yurt hizmetleri
* Haftanın her günü açık büfe kahvaltı ve en az 4 çeşit akşam yemeği,
* Yurt yemekleri uzman aşçılar tarafından yapılmaktadır,
* 24 saat personel bulunmaktadır,
* Çamaşır yıkama ve ütü odası,
* Revir,
* Yemekhane ve mutfak,
* Yede su deposu + jeneratör,
* 24 saat sıcak su,
* Etüd odası,
* Dinlenme odası
Bornova Gelincik Kız Yurdu
Adres:Kazım Dirik Mh. 200 Sk. No:2/3 Bornova , İzmir
Telefon:0232 373 85 30
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019