Bornova Ekrem Esen Erkek Yurdu
Bornova Ekrem Esen Erkek Yurdu
Bornova Ekrem Esen Erkek Yurdu Nerede ?

İzmir Bornova
Bornova Ekrem Esen Erkek Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Bornova Ekrem Esen Erkek Yurdu Özellik ve İmkanları


Ekrem Esen erkek öğrenci yurdu, Bornova Mevlana mahallesinde Ege üniversitesine 20-25 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bunun yanında 5 dakikada otobüs veya dolmuş ile de üniversiteye ulaşmanız mümkün. Mevlana mahallesi öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı öğrenci yurtlarının fazla olduğu yerleşim alanıdır. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir çevre hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ancak uygulamada kayıtlı olan görüntü geçmiş yıla ait olduğu için yurt görseli tamamlanmamış gözükmektedir. Ekrem Esen erkek öğrenci yurdu 2014 yılında öğrenci yurdu olarak inşa edilmiştir. Bu nedenle yurttaki tüm yaşam alanları öğrenci ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır.
Yurt hizmetleri
* 2 ve 3 kişilik suit odalar,
* Kaloriferli, duşakabinli ve lavabolu odalarda ahşap dolap, komidin ve kitaplık bulunmaktadır.
* LİG TV ile maş keyfi,
* Hafta içi kahvaltı + akşam yemeği; hafta sonu da kahvaltı, öğle ve akşam yemeği verilmektedir. İkinci öğretim öğrencileri için gece yemeği de çıkarılmaktadır.
* Spor salonu,
* 24 saat sıcak su,
* Etüd odası,
* İnternet,
* Kaloriferli ısınma
Ege Üniversitesine yakın erkek yurt fiyatları merak ediyor olabilirsiniz. Erken kayıt avantajından faydalanarak daha uygun fiyata yurda kaydolabilirsiniz. Oda fiyatları hakkında bilgi almak için 0(530) 060 45 70 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Bornova Ekrem Esen Erkek Yurdu
Adres:Mevlana mah. 1730/2 sokak No :11 Bornova, İzmir
Telefon:0232 343 35 00
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020