Balçova Beste Kız Öğrenci Yurdu
Balçova Beste Kız Öğrenci Yurdu
Balçova Beste Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İzmir Balçova
Balçova Beste Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Balçova Beste Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


İzmir Ekonomi Üniversitesine 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Beste Kız Öğrenci Yurdu, öğrenci odaklı anlayış ile hizmet vermektedir. Odalarda mini buzdolabı, LCD TV, elbise dolabı, çalışma masası bulunmaktadır. Diğer yurt imkanlarını şu şekilde sıralayabiliriz: 24 saat jeotermal ısıtma ile sıcak su, yangın erken uyarı sistemi, çamaşır yıkama ve ütü imkanı, etüd odası, dinlenme salonu, internet, kameralı güvenlik sistemi, parmak izi giriş sistemi, doğal ürünlerden hazırlanan bol çeşitli kahvaltılar ile profesyonel şirketlerden hazırlanan sağlıklı yemekler.
Yaz okulu sürecinde de hizmet vermeye devam eden Beste kız yurdu Balçova’da bulunmaktadır. Türkiye’nin en güzel şehrinde üniversite okumak büyük bir ayrıcalıktır. Derslerinizden kopmadan bu güzel şehrin tadını çıkartın. Bulunduğunuz ilçede çok güzel imkanlar var. Ara ara aqua parka giderek havuz keyfi yapabilir, teleferiğe binerek İzmir manzarasının keyfini çıkarabilir ve dağ yamacında güzel vakit geçirebilirsiniz.
Galeri sekmesinden yurt görsellerine ulaşabilir ayrıca sayfanın üst kısmında yer alan Google Street özelliğiyle yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilirsiniz.
Bu yazımızda Ekonomi Üniversitesine yakın kız yurtları listesinde yer alan Beste kız öğrenci yurdunu inceledik. Umarım yurt arayan değerli öğrenciler için faydalı olmuştur. Hepinize başarılı ve güzel bir üniversite yaşamı diliyoruz.
Balçova Beste Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Korutürk Mah. Palmiye Sk. No:4 Balçova, İzmir
Telefon:0232 279 11 79
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020