Yurtistanbul Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu
Yurtistanbul Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu
Yurtistanbul Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Fatih
Yurtistanbul Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Yurtistanbul Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Yurtistanbul Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu, Fatih’te İstanbul Üniversitesi Hukuk, İşletme, Fen, Edebiyat, İktisat, Siyasal Bilgiler Fakültesinin yer aldığı Beyazıt kampüsüne 10 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Yurt, otel konforunda hizmet vermek amacıyla 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalardan oluşmaktadır. Tüm odalar ferah ve öğrencilerin rahatça hareket edebileceği şekilde geniştir.
Yurt odaları özellikleri: Duşakabinli banyo + tuvalet, lüks sandıklı baza ve yatak, nevresim takımı, iki kapaklı elbise dolabı, kişiye özel çalışma masası ve sandalye, mini buzdolabı, LED televizyon ve uydu kanalları, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, makyaj aynası, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma, parke kaplı zemin
İstanbul Üniversitesine yakın özel yurt fiyatlarını merak ediyorsunuz. Yurdun üniversite ve metroya yakınlığı ile odada kalan kişi sayısına göre yurt fiyatları değişmektedir. Ancak genel olarak alt sınır 700 TL civarındadır. Konuyla ilgili güncel fiyat listesini 0212 532 06 18 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.
Yurtta kalan öğrenciler ayrıca haftanın her günü çıkan açık büfe kahvaltıdan ücretsiz olarak faydalanabilir. Yurt metro, tramvay, otobüs ve minibüs duraklarına birkaç dakikalık mesafede bulunmaktadır.
Yurtistanbul Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu
Adres:İskender Paşa Mah, Fevzipaşa Cad. Bina Emini Sok. No: 18 Kıztaşı, Fatih, İstanbul
Telefon:0212 521 58 01
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019