Yenibosna Elit Kız Öğrenci Apartı
Yenibosna Elit Kız Öğrenci Apartı
Yenibosna Elit Kız Öğrenci Apartı Nerede ?

İstanbul Bahçelievler
Yenibosna Elit Kız Öğrenci Apartı Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Apartı
Yenibosna Elit Kız Öğrenci Apartı Özellik ve İmkanları


Kurumsal kimliğiyle ön plana çıkan Yenibosna Elit Kız Öğrenci Apartı İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bulunmaktadır. Lokasyonu itibariyle Yenibosna meydanına birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Sizler için üniversiteye ulaşımın önemli bir kriter olduğunu biliyoruz.
Kültür Üniversitesi (Şirinevler), Aydın Üniversitesi (Bahçelievler), Aydın Üniversitesi (Florya), Yıldız Teknik Üniversitesi (Davutpaşa), Yıldız Teknik Üniversitesi (Beşiktaş), İstanbul Üniversitesi (Avcılar), İstanbul Üniversitesi (Beyazıt), Marmara Üniversitesi (Bahçelievler) kampüslerine ulaşım kolaylığı bulunmaktadır.
1 ve 2 kişilik apart odalarda kaliteli bir barınma imkanı sunan Elit kız apartında bir evde olması gereken tüm eşyalar bulunmaktadır. Tüm odalarda standart olarak LCD TV, uydu yayını, internet, buzdolabı, fön makinesi, çift kapılı gardrop, ortopedik yatak, baza, çalışma masası, kitaplık ve sandalye vardır. Tüm apart daireler doğalgazlı sistemle ısıtılmaktadır.
Bahçelievler Yenibosna kız apartı hizmetleriyse şu şekildedir;

WİRELESS İNTERNET
24 SAAT GÜVENLİK
ETÜD ODASI
KAMERA SİSTEMİ
HER KATTA ORTAK MUTFAK
HER KATTA ORTAK BULAŞIK MAKİNESİ
DOĞALGAZLI MERKEZİ ISITMA
ODA HİZMETLERİ
ÇAMAŞIRHANE VE ÜTÜ

Bunun yanında özel odalarda klima, tuvalet ve banyo mevcuttur. Apart fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen 0212 503 15 15 numaralı telefonu arayın.
Yenibosna Elit Kız Öğrenci Apartı
Adres:Yıldırım Beyazıt Cad. Zafer Mah. No:48 Bahçelievler, İstanbul
Telefon:0212 503 15 15
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019