Üsküdar Çiçekçi Kız Öğrenci Yurdu
Üsküdar Çiçekçi Kız Öğrenci Yurdu
Üsküdar Çiçekçi Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Üsküdar
Üsküdar Çiçekçi Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Üsküdar Çiçekçi Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Yeni dönem üniversite eğitimleri 19 Eylül 2016 tarihinde başlıyor, birçok kişi farklı şehirlerde yer alan üniversitelerine görmeye giderken aynı zamanda devlet yurdu ve özel yurtlar üzerine kayıtlar yapmakta. İstanbul gibi büyük şehirlerde devlet yurtları kontenjanı az olduğundan ötürü birçok kişi özel yurtlar üzerine araştırmaları devam ettirerek bu kapsamda güvenli ve rahat konseptlere sahip yurtları tercih etmektedirler. Bu duruma dayalı olarak Üsküdar özel kız yurtları arasında popüler aynı zamanda birçok öğrencinin her sene tercih ettiği hijyenik ve güvenli bir sisteme sahip olan Üsküdar Çiçekçi Kız Yurdu ebeveynlerin kız çocuklarını rahatlıkla teslim edebileceği bir güven verici konsepte sahip.
Üsküdar Çiçekçi Kız Yurdu Odalarının Özellikleri Nelerdir?

1, 2, 3 ve 4 kişilik özel olarak tasarlanmış odalar
Her odada özel olarak kullanılan banyo ve WC imkanı
Her odaya özel televizyon
Yan odalardan gelecek olan seslere karşın her oda duvarları içerisinde dıştan gelen gürültüyü engellemek adına yalıtım sistemi kullanılmıştır
7/24 Isıtma, sıcak su ve kablosuz internet sistemi

Üsküdar Çiçekçi Kız Yurdu Ne Kadar Güvenli?
Kız öğrencilerinin güvenli bir şekilde yaşam sürdürmeleri için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ortak paylaşım alanları ve dış bina güvenliği kamera sistemi ile kayıt altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra gece ve gündüz olmak üzere çift vardiya şeklinde gerek iç gerek ise dış bina güvenliği sağlanmakta.
Üsküdar Çiçekçi Kız Yurdu’na Yakın Olan Üniversiteler Hangileri?
Yurt binası Üsküdar’da yer alan birçok üniversiteye yakın olmaktadır. Özelliklede Doğuş Üniversitesine yakın kız yurtları arasında oldukça az bir mesafeye sahip olan Üsküdar Çiçekçi Kız Yurdu, yaklaşık 4 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Yurt binasına yakınlığı ile bilinen Doğuş Üniversitesi 4 km, Boğaziçi Üniversitesine ise yaklaşık 14 kilometrelik bir mesafeye sahiptir.
Üsküdar Çiçekçi Kız Yurdu’nun İmkanları Nelerdir?
Yurt binası içerisinde her odaya özel olarak sunulan avantajların yanı sıra aynı zamanda özel dinlenme odası, daha özenli bir ders çalışabilmek adına etüt odası ve bilgisayar odası yer almakta. Ayrıca etkinlikler ve özel günler için konferans salonuna da sahip olan Üsküdar Çiçekçi kız bu kapsamda bir öğrencinin gerek yaşam çerçevesinde gerek ise çeşitli aktivitelerini yapabilmeleri adına her şeyi düşünmektedir.
Üsküdar Çiçekçi Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Selimiye Mahallesi Selimiye Hamamı Sokak No:3 Üsküdar, İstanbul
Telefon:0216 492 44 89
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019