Turkuaz Kız Yurdu (Davutpaşa şubesi)
Turkuaz Kız Yurdu (Davutpaşa şubesi)
Turkuaz Kız Yurdu (Davutpaşa şubesi) Nerede ?

İstanbul Esenler
Turkuaz Kız Yurdu (Davutpaşa şubesi) Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Turkuaz Kız Yurdu (Davutpaşa şubesi) Özellik ve İmkanları

İstanbul’da bulunan tüm özel kız & erkek yurt ve apartları sizler için inceliyoruz. Yurdun bulunduğu sokağı görebilmeniz için Google Street uygulaması kullanıyor, yurt ve oda görsellerine titizlikle yüksek kalitede sizlere sunuyoruz. Bunun yanında yurdun telefon, adres, web site bilgileri ile üniversitelere uzaklık bilgilerini vermeye çalışıyoruz.

Bu yazımda sizlere Turkuaz kız öğrenci yurdunun Davutpaşa şubesi hakkında bilgiler vereceğim. Değerli öğrenci arkadaşlarım İstanbul’da çok fazla öğrenci yurdu var. Sizler yurt seçerken üniversitenize yürüme mesafesinde olanları seçmelisiniz veya metro ve otobüsle en fazla yarım saat yol gidecek şekilde bir yurt seçimi yapmalısınız. İstanbul’un dayanılmaz trafiği üniversiteye giderken yolda çok fazla zaman kaybetmenize neden olmaktadır.

Davutpaşa kampüsüne yakın yurtlar listesinde incelediğimiz Turkuaz kız öğrenci yurdu, kampüsün arka kapısı karşısında bulunmaktadır. Yürüyerek birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz. Bu bakımdan yurtta kalan öğrenciler ulaşıma da para vermemektedir.

Elbette İstanbul pahalı bir şehir. Her sene yurtların oda ücretleri değiştiği için sabit rakamları sitemize yazmıyoruz. Ancak yurt fiyatlarını 0546 864 13 05 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Hepinize mutlu ve başarılı bir yaşam diliyoruz. Yüzünüz hep gülsün
Turkuaz Kız Yurdu (Davutpaşa şubesi)
Adres:Davutpaşa Mah. Davutpaşa Cad. No:149 Esenler, İstanbul
Telefon:0212 611 63 95
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019