Şişli Özel Anadolu Kız Öğrenci Yurdu
Şişli Özel Anadolu Kız Öğrenci Yurdu
Şişli Özel Anadolu Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Şişli
Şişli Özel Anadolu Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Şişli Özel Anadolu Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Hayatınızı şekillendirecek mesleği yapmak adına sistemli bir şekilde çalışıp İstanbul’da üniversite okumaya hak kazandınız. Öncelikle zorlu sınav maratonundan başarıyla çıktığınız için sizleri tebrik ediyoruz. Değerli arkadaşlar İstanbul’da üniversite okumak gerçekten çok külfetli. Bu sebeple ailelerinize çok fazla yük olmayacak şekilde tercihler yapın. Özellikle ev kiralarının yüksek olması yurt fiyatlarına da yansımaktadır. Güvenlik, yemek, fatura vb. konular da öğrenciler için sorun olabilmektedir. Bu sorun İstanbul özel kız yurtları araması yaparsanız bir nebze ortadan kalkacaktır. Çünkü özel yurtlarda fatura, yemek, güvenlik problemi genellikle bulunmamaktadır.
Bir diğer önemli konu da üniversitenize mümkün olduğunca yakın yurtları seçmenizdir. Bu sayede yol parası vermemiş olursunuz. Üstelik İstanbul’un trafik sorunu olduğunu da muhtemelen haber bültenlerinde sıkça duymuşsunuzdur. Okula yakın seçeceğiniz yurt zaman konusunda da size tasarruf sağlayacaktır.
Şişli Özel Anadolu Kız Öğrenci Yurdu İETT duraklarına 1, metroya 3 dakika yürüme mesafesinde olduğu için ulaşım kolaylığı olduğunu söyleyebiliriz. Tek vesait ile Marmara, Haliç, Bahçeşehir, Mimar Sinan, İTÜ Maslak Kampüsü, YTÜ, Bilgi, Beykent ve İstanbul Üniversitesine ulaşabilirsiniz.
Yurt olanakları
* 24 saat güvenlik
* Merkezi ısıtma sistemi + sıcak su
* Tüm odalarda telefon, televizyon, tuvalet-banyo, elbise dolabı, çalışma masası
* Tecrübeli personel
* Kahvaltı
* Parmak izli giriş-çıkış sistemi
* 24 saat idari personel
* Ücretsiz çamaşırhane ve ütü
* 1-2-4-6 kişilik odalar
* Kantin ve revir
Şişli Özel Anadolu Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Abide-i Hürriyet Cd. Hanımefendi Sk. No: 78 Şişli, İstanbul
Telefon:0212 241 00 22
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019