Santral Kız Öğrenci Yurdu
Santral Kız Öğrenci Yurdu
Santral Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Eyüp
Santral Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Santral Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


İstanbul’da yaşayan üniversite öğrencilerin gerek maddi, gerek ise maneviyatına dayalı olarak oldukça zorluk çektikleri bir şehir yapılandırılmasına sahiptir. Bir noktadan bir diğer noktaya gidebilmek için birden fazla otobüs değiştirilme konusu bile sıklıkla karşılaşılan bir durum halinde. Bu duruma dayalı olarak üniversite öğrencilerinin üniversitelerine yakın olan özel yurtlar üzerine araştırma yaparak az bir mesafe aralığı olan yurtlara yerleşmektedir. Bu konu üzerine Bilgi Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi(Sadabat Kampüsü), Bezmi Alem Üniversitesi(Eyüp Yerleşkesi)’ne ait bir öğrenciyseniz, bu kapsamda sizlere Santral Kız Öğrenci Yurdu’nu önermekteyiz.
Santral Kız Yurdu Odalarının Özellikleri Nelerdir?

7/24 sıcak su imkanı
Tek ve çift kişilik özel odalar
Her mevsim kullanılabilir klima
LCD Televizyon
Ortopedik yataklar
Mini dolap
Çalışma masası

Santral Kız Yurdu Ne Kadar Güvenli?
Yurt binası gece ve gündüz olmak üzere güvenlik görevlileri tarafından yurt içinde ve dışında oluşabilecek her türlü duruma karşın özel eğitimli personeller tarafından güvenlik üst düzeyde sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra 24 saat kapalı devre olarak kamera sistemi ile 7/24 kayıt altına alınmaktadır. Eyüp özel kız yurtları arasında güvenlik konusunda oldukça tedbirli olan Santral Kız Yurdu, tüm bunların yanı sıra tam bir güvenlik oluşması adına parmak izi sistemi ile yurtta kalan öğrencilerin parmak izi ile yurt kapısından giriş yapabilmektedirler.
Santral Kız Yurdu’na Yakın Olan Üniversiteler Hangileri?
İstanbul/Eyüp’te bulunan Santral Kız Yurdu, Bilgi Üniversitesine 154 metre, Haliç Üniversitesine 1.31 kilometre ve Bezmi Alem Üniversitesi(Eyüp Yerleşkesi)’ne ise yaklaşık 500 metrelik bir mesafede yer almakta. Bilgi Üniversitesine yakın olan kız yurtları arasında en az mesafeye sahiptir.
Santral Kız Yurdu’nun İmkanları Nelerdir?

Tamamen Santral Kız Yurduna ait ücretsiz özel servis imkanı
Sağlıklı, hijyenik ve lezzetli açık büfe kahvaltı imkanı (ücretli)
Binanın her katında sorunsuz ve kesintisiz Wİ-Fİ kablosuz internet imkan bulunmaktadır.
Santral Kız Yurdu’na ait özel teras ve meyve bahçesinde yetişen çok çeşide sahip meyveler yer almaktadır.
Öğrencilere ait veya konuklara ait ücretsiz kullanabilecekleri otopark hizmeti
Öğrencilere ait çamaşırları yıkamakta olan personel bulunmakta, bunun yanı sıra öğrenciler dilerlerse kendileri de ücretsiz sunulan çamaşır makinesi odasında çamaşırlarını yıkayabilmektedirler.

Santral Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Emniyet Tepe Mahallesi Mehtap Caddesi No:16 Eyüp, İstanbul
Telefon:0212 626 94 94
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019