Maltepe Reis Residence
Maltepe Reis Residence
Maltepe Reis Residence Nerede ?

İstanbul Zeytinburnu
Maltepe Reis Residence Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Apartı
Maltepe Reis Residence Özellik ve İmkanları


Reis Kız & Erkek Öğrenci Residance
Deprem yönetmeliğine uygun olarak2015 yılında  inşa edilmiş bina öğrenciler için planlanmış 50 – 70 ve 100 m² dairelerden oluşmaktadır. 6 kat ve 37 daireden oluşan öğrenci apartının müstakil bir bahçesi, asansör, elektrik kesintilerine karşı jeneratör, 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, mutfakta doğalgazlı ocak, 24 saat güvenlik ve kamera sistemi ile katlı otopark bulunmaktadır.
Apart binası Kartal ve Bostancı Vapur İskelesi, metro ve minibüs duraklarına 5-10 dakika arası uzaklıktadır. Sahileyse 5 dakikada ulaşabilirsiniz.
Residence daireleri
Her dairede 102 ekran LCD TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ocak ve davlumbaz, ütü masası, tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Ayrıca tüm odalarda lüks, öğrenci ihtiyacına uygun eşyalar vardır. Bunun yanında tüm dairelerde kablosuz internet hizmeti de mevcuttur. Kısacası bir evde bulunması gereken her şeyi Reis Residence’de bulabilirsiniz.
Üniversitelere ulaşım bilgisi
* Maltepe Üniversitesi ve İstanbul Şehir Üniversitesine 5 dakika yürüme mesafesi,
* Marmara Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesine minibüs veya otobüs ile kolay ulaşım.
Reis Kız & Erkek Öğrenci Rezidansı İstanbul’un Kartal ilçesinde 800 m² alan üzerine kurulmuş eşsiz bir tercihtir. Öğrenciler bu güzel ortamda ulaşım sıkıntısı, eşya derdi vb. sorunları çekmeden rahatça yaşayabilir.
Üniversite yaşantınızda başarılar diliyoruz.
Maltepe Reis Residence
Adres:Orhantepe Mah. Nergis Sk. No:7 Maltepe, İstanbul
Telefon:0216 442 05 02
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019