Küçükçekmece Özel Park-inn Öğrenci Merkezi
Küçükçekmece Özel Park-inn Öğrenci Merkezi
Küçükçekmece Özel Park-inn Öğrenci Merkezi Nerede ?

İstanbul Fatih
Küçükçekmece Özel Park-inn Öğrenci Merkezi Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Apartı
Küçükçekmece Özel Park-inn Öğrenci Merkezi Özellik ve İmkanları


PARK INN BY RADISSON İSTANBUL ATATÜRK AIRPORT
İstanbul sınırları içerisinde bulunan bir üniversitede eğitim alacak öğrencileri çeşitli zorluklar bekliyor. Bu zorlukları aşma konusunda fazla sıkıntı yaşamamaları için özellikle yeni öğrencilere bir yol haritası çıkartmayı düşündüm.
Öncelikle öğrencilere İstanbul’dan kaynaklanan öğrencilerin hayatını zorlaştıran iki temel etmenden bahsetmek istiyorum. Bunlar, ulaşım sürecinde can sıkıcı bir durum oluşturan trafik sorunu ve yüksek nüfusun bulunması ile daha da can sıkmaya devam edecek olan konaklama fiyatlarının ciddi tutarları bulması.
Bu sorunları aşmak için özellikle eğitim hayatlarının ilk senesindeki öğrencilere eğitim alacakları üniversitenin yakınında bulunan bir alanda yaşamalarını öneririm. Bu sayede ulaşım ve konaklama kalemleri dengelenecek ve maddi sıkıntıların üzerinizdeki etkisi hafifleyecektir.
Özellikle gündelik yaşantınızda sizin sadece eğitim sorunlarınıza odaklanmanızı sağlayacak tüm servisleri tek bir ücret üzerinden sunan yurtlar bu konuda eğitim hayatının ilk yılındaki öğrenciler için ilk tercihler arasında yer alıyor.
Bu yazımızda tercihler arasında yer alabileceğini düşündüğüm Park Inn Radisson İstanbul Atatürk Airport ismiyle hizmet veren kurumu inceleyeceğim.
Bu kurum, merkezi ulaşım sistemlerine yakın olmasından dolayı öğrencilerin ulaşmak istedikleri yere rahatlıkla ulaşmasını sağlayabilecek konumda yer alıyor.
Merkezi Isıtma Sistemi Yanında Merkezi Soğutma Sistemi
Ayrıca, bu kurumun içerisinde merkezi ısıtma sisteminin yanında yaz aylarında can sıkan sıcak havalar için merkezi soğutma sistemi de bulunuyor.
Öğrencilerin yaşamlarını sürdürecekleri kişisel odalarında, telefon, buzdolabı gibi temel sistemlerin yanında akıllı Tv sistemi, özel kasa gibi üst servislerde yer alıyor.
Bu özel kurumun yaşam alanlarının arasında, spa, kapalı havuz, sauna, hamam, fitness merkezi ve buhar banyoları gibi her türlü ihtiyacı giderebilecek yaşam alanları yer alıyor.
Kişisel yaşam alanlarınız olan odalar için her gün temizleme işlemi de yapılıyor.
Bu özel kurumun bütün hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyen öğrenci ve öğrenci velileri 0212 999 67 77 telefonu arayabilir.
Küçükçekmece Özel Park-inn Öğrenci Merkezi
Adres:Halkalı Merkez, Fatih Cd. No:99 Küçükçekmece, İstanbul
Telefon:0212 999 67 77
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019