Kağıthane Konsept Haliç Kız Öğrenci Yurdu
Kağıthane Konsept Haliç Kız Öğrenci Yurdu
Kağıthane Konsept Haliç Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Kağıthane
Kağıthane Konsept Haliç Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kağıthane Konsept Haliç Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Konsept Haliç Kız Öğrenci Yurdu Haliç’te üniversite öğrencileri için tasarlanmış bağımsız bir komplekstir. Yurt içindeki tüm mobilyalar kız öğrencilerin konaklama, ders çalışma ve dinlenme gereksinimleri düşünülerek iç mimarlar tarafından dizayn edilmiştir.
Yurt hizmetleri: 24 saat güvenlik, resepsiyon, fiber internet, çamaşırhane, ortak mutfak, fitness, etüd odası, revir, televizyon odası, 24 saat sıcak su, doğalgazlı ısınma, kahvaltı hizmeti, ring servisi. Bu hizmetlerin tamamı oda ücretine dahildir.
Her gün 18.00-20.30 arasında da ücretli olarak aşçılar tarafından öğrencilerin günlük alması gereken kalori miktarı hesaplanarak hazırlanan leziz akşam yemeğini restoran bölümünde yiyebilirsiniz. Ya da ortak mutfakta kendi yemeğinizi yapabilirsiniz.
Konsept Haliç’e giriş-çıkış saatleri esnektir. Dilediğiniz zaman yurda giriş-çıkış yapabilirsiniz. Ayrıca belli saatler arasında kız arkadaşlarınızı yurda getirebilirsiniz.
Konsept Haliç’in oda özellikleri
* 1-2-3-4 kişilik odalar + 2 kişilik pembe suits oda,
* Baza, ortopedik yatak,
* Çalışma masası ve sandalye,
* Aynalı giysi dolabı, konsol,
* Kitap rafı,
* Doğalgazlı ısınma,
* Göze hitap eden şık tasarımı
Galeri sekmesinden odalara ait görsellere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Google Street uygulamasıyla da yurdun dış çevresini görebilir ve etrafta gezintiye çıkabilirsiniz.
Kağıthane Konsept Haliç Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Mehmet Akif Ersoy Mah. Etibank Cad. Güneş Sk. No:1 Kağıthane, İstanbul
Telefon:0212 210 56 10
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019