Kadıköy Özel Nilüfer Gökay Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Özel Nilüfer Gökay Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Özel Nilüfer Gökay Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Kadıköy
Kadıköy Özel Nilüfer Gökay Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Özel Nilüfer Gökay Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Üniversiteye yeni yerleşen öğrencileri sarmış olan heyecan aynı zamanda gerginliğe de yol açmakta. İstanbul gibi büyük bir kentte okuyacak olan öğrencilerin sayısı fazla olduğundan ötürü kalacak yer bulmalarına ilişkin devlet yurtları çok sayıda kişinin talepleri doğrultusunda yeterli kontenjan sağlayamamakta. Bu doğrultuda ebeveynler ve öğrenciler yapmış oldukları araştırmalar neticesinde kız yurduna dayalı buldukları özel yurtlar üzerine tercihte bulunarak gerek güvenlik gerekse rahatlıkları üzerine en doğru seçimi yapmaya çalışmaktadırlar. Bu kapsamda bizlerde siz öğrencilerin rahat edebileceği Kadıköy kız yurtları arasında yer alan en iyi imkanları sunan Nilüfer Gökay Kız Yurdu hakkında sizlere bilgiler aktaracağız.
Nilüfer Gökay Kız Yurdu Odalarının Özellikleri Nelerdir?

2, 4, 6, 8 kişilik özel tasarlanmış odalar
Her kişiye özel dolap imkanı
Elbise dolapları
Çalışma masası
7/24 sıcak su imkanı
Oda içerisinde gömme dolaplar
Her yatağa özel okuma lambası

Nilüfer Gökay Kız Yurdu Ne Kadar Güvenli?
Ebeveynler şüphesiz kız çocuklarının sürekli güvende ve rahat olmasını istemektedirler. Bu konuya dayalı olarak Nilüfer Gökay Kız Yurdu binasında gerek iç gerek ise dış binanın önemli yerleri sürekli olarak 7/24 güvenlik kamerası ile kayıt altına alınmakta ve izlenilmekte. Bunun yanı sıra yurdun giriş ve çıkışları tamamen elektronik kart sistemi ile kayda alınmaktadır. Ayrıca gece ve gündüz olmak üzere iki farklı vardiya da binanın tamamı güvenlik personelleri ile muhafaza altında tutulmakta.
Nilüfer Gökay Kız Yurdu’na Yakın Olan Üniversiteler Hangileri?
Öğrencilerin daha ekonomik bir yapıda okuması onlar içinde oldukça önemli bu yüzden kaldıkları yurt binasının okudukları üniversiteye yakın olması kendileri için bir avantaj olmakta. Bu duruma dayalı olarak Nilüfer Gökay Kız Yurdu, Marmara Üniversitesine yakın özel yurtlar arasında en mantıklısı diyebiliriz. Bu kapsamda Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsüne yürüyerek 25 dakikalık bir mesafede yer alan yurt, aynı zamanda Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsüne 25, Okan Üniversitesine ise 10 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Nilüfer Gökay Kız Yurdu’nun İmkanları Nelerdir?
Yurt içerisinde öğrencilerin sadece uyuma ve yemek yeme alanlarına yönelik değil aynı zamanda dinlenme salonu, televizyon izleme salonu, ücretsiz açık büfe kahvaltı, her odaya özel telefon, çalışma salonu, öğrencilerin kullanımına açık özel tasarlanmış modern 2 adet mutfak ve saat 24:00’a kadar dışarıdan paket servisi siparişi yapabilme imkanlarını da sunmaktadır.
Kadıköy Özel Nilüfer Gökay Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Rasimpaşa Mahallesi Elmalı Çeşme Sokak No:17, İstanbul
Telefon:0216 550 90 71
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019