Kadıköy Özel Mozaik Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Özel Mozaik Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Özel Mozaik Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Bakırköy
Kadıköy Özel Mozaik Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Özel Mozaik Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Her ebeveyn şüphesiz kız çocuklarının farklı illerde üniversite okurken güvenli ve tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmesi adına devlet yurtları üzerine araştırmalar yapmaktadır. Fakat evladınız İstanbul gibi bir mega kentte üniversite okuyacak ise bu durum bir hayli zor duruma girmekte. Nedeni ise birçok üniversite öğrencisinin devlet yurtları üzerine oluşturmuş olduğu rağbet sonucunda yurda yerleşemeyen çok sayıda kız öğrencinin boşta kalması üzerinedir. Bu kapsamda kızınız Kadıköy gibi kalabalık bir ilçede üniversite okuyacak ise yol ve çeşitli masrafların önüne geçmek adına özel yurtlar arasında tercih yapmalısınız. Kadıköy kız yurtları arasında yer alan Mozaik Kız Yurdu kız çocuğunuzun rahat edebilmesi adına her türlü desteği sağlamakta.
Mozaik Kız Yurdu Odalarının Özellikleri Nelerdir?

1, 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik özel olarak tasarlanmış antreye sahip olan oda seçenekleri
Her öğrenci dairesinde özel olarak hazırlanmış standart modern mutfak yer almaktadır
Her odada özel tuvalet ve banyo
Her odada çalışma masası, özel kişisel dolap, elbise dolabı, ayakkabılık, buzdolabı ve set üstü ocak bulunmaktadır.
Ücretsiz kablolu ve kablosuz ADLS internet bağlantısı

Mozaik Kız Yurdu Ne Kadar Güvenli?
                  Yurt binasının gerek iç, gerek dış güvenliğinin sağlanması adına 7/24 geliştirilmiş özel kamera sistemi ile güvenlik hat safha da tutulurken, bunun yanı sıra gece ve gündüz güvenlik personelleri ile yurdun genel güvenliği sağlanmaktadır.
Mozaik Kız Yurdu’na Yakın Olan Üniversiteler Hangileri?
                  Marmara Üniversitesine yakın olan özel yurtlar arasında yer alan Mozaik Kız Yurdu, Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsüne yaya olarak yaklaşık 15 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Bunun yanı sıra ülkemizin en iyi üniversiteleri arasında yer alan Okan Üniversitesi’ne 10 dakikalık, Doğuş Üniversitesi’ne de 15 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.
Mozaik Kız Yurdu’nun İmkanları Nelerdir?
                  Mozaik Kız Yurdu’nda yer alan tüm öğrenciler aile ortamı sıcaklığında bir yurt içerisinde yaşamlarını sürdürmektedirler. Bu kapsamda yurt yöneticileri öğrencilerin kendi evlerindeki konforu yaşamaları adına tüm öğrencilerin ortak olarak kullanabileceği özel çamaşır yıkama ve ütü yapma alanları, tam donanımlı spor salonu, dinlenme ve televizyon odası, özel olarak tasarlanmış modern kütüphane ve internet odası ile ebeveynlerin kız çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderebileceği bir konsepte sahip olmakta.
Kadıköy Özel Mozaik Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Rasimpaşa Mah. Halitağa Cad. Celal Muhtar Sk. No:14 Kadıköy, İstanbul
Telefon:0216 348 10 35
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020