Kadıköy Özel Moda Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Özel Moda Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Özel Moda Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Bakırköy
Kadıköy Özel Moda Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Özel Moda Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


İstanbul içinde yer alan üniversitelerde eğitim görmekte olan öğrenciler devlet yurtlarına yerleşemediklerinden dolayı özel yurtlar üzerine araştırmalar yaparak kendileri için en uygun yurt üzerine karar vererek yaşamlarını bu çatı altında sürdürmektedir. Özelliklede kız çocuğu sahibi ebeveynler kızlarının daha güvenli bir çerçevede yaşamlarını sürdürmek adına Kadıköy özel kız yurtları üzerine tercihlerini yaparak bu adımı başarıyla geçmektedirler. Ebeveynler çocukları için göz gezdirdikleri yurtlar üzerine özelliklede çocuklarının okudukları üniversitelere yakın olanlarını tercih etmektedir. Bu kapsamda Marmara Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi ve daha birçok üniversiteye yakınlığı ile bilinen ve elit bir hizmet sunan Moda Kız Yurdu, Kadıköy’de yer alan en kaliteli yurtlar arasında yer almaktadır.
Moda Kız Yurdu Odalarının Özellikleri Nelerdir?

1, 2 ve 4 kişilik özel olarak tasarlanmış ve her ihtiyacın rahatlıkla karşılanabileceği konsept odalar
Çift kapılı elbise dolabı
Yatak ve baza
Kişiye özel çalışma masası
1 kitaplık
Ayna ve diğer dekoratif ürünler

Moda Kız Yurdu Ne Kadar Güvenli?
Moda kız yurdu alışılmış kız yurtlarına göre daha modern ve daha ileri teknoloji ile donatılmış bir bina yapısına sahip olmakta. Bu duruma dayalı olarak 7/24 özel güvenlik kamera sistemleri ile sürekli kayıt altında yurdun iç ve dış alanı aynı zamanda gece ve gündüzlü olarak güvenlik personelleri tarafından muhafaza altına alınmaktadır. Modern ve güvenli bir altyapıya sahip olan Moda Kız Yurdu üniversitelere olan arasındaki mesafelerin güvenli geçişlerinden ötürü birçok ebeveyn tarafından tercihler arasında ilk sıralarda yer almakta.
Moda Kız Yurdu’na Yakın Olan Üniversiteler Hangileri?
Fazla sayıda üniversiteye yakın olan Moda Kız Yurdu özelliklede Marmara Üniversitesine yakın yurtlar arasında kız öğrencilerin sıklıkla tercih ettikleri bir mesafe yakınlığına sahip. Marmara Üniversitesine otobüsle yaklaşık 10 dakikalık bir mesafeye sahip olan yurt binası, aynı zamanda Okan Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesine de 10 dakikalık bir otobüs yolculuk mesafesine sahip olmakta.
Moda Kız Yurdu’nun İmkanları Nelerdir?
Ferah ve modern oda konseptleri ile dikkat çeken Moda Kız Yurdu, aynı zamanda ortak yaşam alanına dair spor ve eğitim salonları, kesintisiz Wİ-Fİ kablosuz internet bağlantısı, hijyenik yemekhane, ekonomik fiyatlara sahip özel aşçıların hazırlamış olduğu sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ile sağlıklı beslenme imkanı sunuyor.
Kadıköy Özel Moda Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Hasırcıbaşı Caddesi No: 53 Kadıköy , İstanbul
Telefon:0216 541 40 24
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019