Kadıköy Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Bakırköy
Kadıköy Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


2009 yılından beri Kadıköy’de restore edilen tarihi binada hizmet veren Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu ulaşım araçları, AVM, çarşı, kafe, sinema gibi sosyal alanlara yakınlığı ve rıhtıma 300 metre uzaklığıyla ilçede bulunan yurtlardan bir adım öne çıkmaktadır.
Butik yurt konseptinde hizmet sunan yurdun kapasitesi 38’dir. Yurt odaları 2-4-6 kişilik olup odalarda öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm mobilya malzemeleri vardır. Her katta banyo-tuvalet, ortak kullanımlı mutfak, etüd odası, çamaşır yıkama-kurutma alanı, 24 saat güvenlik, depreme dayanıklılık raporu mevcuttur. Ayrıca yurtta açık büfe kahvaltı verilmektedir. Ön cepheye bakan odaların birinde cumba diğerinde ise balkon bulunur ve balkonlu odalar denizi görür.
Diğer hizmetler: Ulaşım araçlarına yakınlık, bazı üniversitelere yürüme mesafesi, internet, içme suyu, etüd odası, sıcak su, kaloriferli ısınma, günlük temizlik ve hijyen.
Sayfanın üst alanındaki Google Street uygulamasıyla Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdunun bulunduğu yerde gezintiye çıkabilir, izlenimlerinizle çevre hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Kadıköy Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Rasimpaşa Mah. İzzettin Sk. No: 89 Kadıköy, İstanbul
Telefon:0216 414 23 94
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019