Kadıköy Işıksaçan Kız Öğrenci Apartı
Kadıköy Işıksaçan Kız Öğrenci Apartı
Kadıköy Işıksaçan Kız Öğrenci Apartı Nerede ?

İstanbul Bakırköy
Kadıköy Işıksaçan Kız Öğrenci Apartı Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Apartı
Kadıköy Işıksaçan Kız Öğrenci Apartı Özellik ve İmkanları


Üniversiteyi yeni kazanan öğrenciler apart kavramına uzaktır. Bu sebeple Işıksaçan kız öğrenci apartı ile ilgili bilgiler aktarmadan önce apart nedir sorusunun cevabını verelim. Apart, bir site veya apartmanda bulunan tüm dairelerin ücreti dahilinde üniversite öğrencilerine veya çalışanlara tahsis edilmesidir. Genellikle apart daireler 50-100 m² arası büyüklükte olup fiyatı da daire genişliğine göre değişmektedir.
Işıksaçan kız öğrenci apartı 2011 yılında inşa edilmiş olup 5 katlı, içerisinde asansör bulunan binadan oluşmaktadır. Kadıköy’de kız öğrenci apartı arayan üniversitelilere Işıksaçan Residence’yi tavsiye etmekteyiz.
Apart daireler 1 ve 2 kişiliktir. Her apart dairesinde 82 ekran LCD TV, televizyon ünitesi, yemek masası, kablosuz internet, buzdolabı, çamaşır makinesi, ütü, klima, mutfak araç-gereçleri, tuvalet, duşakabin, bazalı ortopedik yatak, aynalı elbise dolabı, yemek masası bulunmaktadır. Doğalgazlı ısınma sistemiyle soğuklarda ısınma sorununuz da olmayacaktır.
Işıksaçan apartmanındaki daireler Marmaray Ayrılık Çeşme durağına, Kadıköy vapur iskelesine, Söğütlüçeşme metrobüs durağına, tren ve deniz otobüslerine yürüyerek sadece 10- 15 dakika mesafededir.
KİRA + DİĞER GİDERLER:
* Profesyonel bir güvenlik şirketinden gece güvenlik hizmeti
* Elektrik fatura takip ve ödemesi
* Su fatura takip ve ödemesi
* Doğalgaz fatura takip ve ödemesi
* Sınırsız İnternet
* Uydu Yayını
* Ayda 2 kez temizlik hizmeti
* Apartman yönetim giderleri
* Apartman aidatı
Kadıköy Işıksaçan Kız Öğrenci Apartı
Adres:Acıbadem Mah. Taşköprü Cad. İnkişaf Sk. No:17 Kadıköy, İstanbul
Telefon:0216 418 00 74
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020