Kadıköy Deniz Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Deniz Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Deniz Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Kadıköy
Kadıköy Deniz Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


İstanbul’da eğitim gören üniversite öğrencisinin sayısı yüksek olduğundan ötürü devletin sağlamış olduğu yurt kontenjanları yetersiz kalmakta. Bu duruma dayalı olarak özel yurtlar ve benzeri konaklama hizmetleri sunan mekanlar, öğrencilerin daha güvenli ve daha konforlu bir alanda yaşamlarını sürdürmeleri için hizmetler vermektedir. Bu kapsamda İstanbul’da yer alan Kadıköy özel kız yurtları ve konaklama merkezileri içerisinde bulunan Kadıköy Deniz Konaklama, bayan öğrenci ve öğretmenlere yönelik hizmet vermekte.
Kadıköy Deniz Konaklamaya Ait Odaların Özellikleri Nelerdir?

1, 2, 3 ve 4 kişilik özel tasarlanmış odalar
Gün her saati sıcak su kullanabilme imkanı
7 gün 24 saat sınırsız Wİ-Fİ kablosuz internet imkanı
Rahat ve konforlu bazalar
Her odada kablolu televizyon
Her odaya özel çalışma masası

Kadıköy Deniz Konaklama Ne Kadar Güvenli?
Konaklama merkezi kız öğrenci ve öğretmenlerin rahat ve güvenli bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri adına 7/24 geliştirilmiş özel kamera sistemi ile kayıt altına alınmaktadır. Ortak paylaşım alanlarının her alanında bulunan özel kameralar aynı zamanda bina dış alanlarında da yer almaktadır. Ayrıca gece ve gündüz dönüşümlü olarak güvenlik personelleri daimi olarak konaklama merkezini muhafaza altında tutmaktadır.
Kadıköy Deniz Konaklamaya Yakın Olan Üniversiteler Hangileri?
Marmara Üniversitesi kız yurtları yanı sıra konaklama merkezi adı altında hizmet veren Kadıköy Deniz Konaklama bu kapsamda Marmara Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Haliç Üniversitesi’ne yakın bir mesafede yer almaktadır. Genel olarak bu üniversitelerde okumakta olan veya eğitim veren öğrenci ve öğretmen bayanlar tarafından tercih edilen bir konsepte sahiptir.
Kadıköy Deniz Konaklama Merkezi’nin İmkanları Nelerdir?
Konaklama merkezinde öğrenciler isteklerine göre öğle ve akşam yemeklerini tercih edebilirler. Aynı zamanda sabah kahvaltısı da konaklama merkezi tarafından sunulmaktadır. Özel olarak hazırlanmış çalışma odası, kantin, çamaşır ve ütü odası da bina içerisinde ye alan diğer imkanlar arasında yer almaktadır.
Kadıköy Deniz Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk. No:13 , İstanbul
Telefon:0216 418 85 95
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019