Kadıköy Çamlı Köşk Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Çamlı Köşk Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Çamlı Köşk Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Bakırköy
Kadıköy Çamlı Köşk Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Çamlı Köşk Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Üniversite öğrencilerin farklı illerde eğitimlerini tamamlamaları için ne zorluklar çektiği herkesler tarafından bilinmekte olan bir konu. Bu konuya dayalı olarak özelliklede kız evladı sahipleri olan ebeveynler kızlarının devlet yurdu veya yerleşemediyse özel yurtlar üzerine araştırmalar yaparak gerek güvenlik, gerek ise çocuklarının okuluna yakın bir mesafede olmasına dikkat ederek tercihler yapmaktadırlar. Bu kapsamda İstanbul/Kadıköy’de var olan üniversitelerde okuyan öğrencilerin birçok üniversiteye yakınlığı ile bilinen ve Kadıköy özel kız yurtları arasında hem ekonomik, hem de güvenlik olarak üst düzeyde olan Çamlı Köşk Kız Yurdu ebeveynlerin evlatlarını rahatlıkla gönderebileceği bir konsepte sahip.
Çamlı Köşk Kız Yurdu Odalarının Özellikleri Nelerdir?

Her katta dört oda bulunmakta ve her odanın özelliği 1, 2 ve 4 kişilik odalardan oluşmaktadır
Her odada her kişiye yatak, çalışma masası, kilitli şifonyer, aydınlatma bulunmakta
Her odaya özel olarak televizyon ve buzdolabı yer almaktadır
Günün her saatinde sıcak su imkanı
Kablosuz internet imkanı
Her daire katında modern mutfak (Öğrencinin isteğine göre yemek ve çaylarını yapabilirler)
Özel Etüt salonları
7/24 ütü yapma imkanı

Çamlı Köşk Kız Yurdu Ne Kadar Güvenli?
Yurdun nezih ve modern bir bölgede yer alması bina dışındaki güvenlik ve rahatlığı sunarken, aynı zamanda binanın dört bir yanı kapalı olmakta. Bunun yanı sıra 7/24 geliştirilmiş kamera sistemi sayesinde ortak kullanım alanlarına ait görüntüler sürekli olarak kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece ve gündüz olmak üzere farklı güvenlik personelleri sürekli gerek bina içi gerek bina dışı tüm yurdun güvenliğini sağlamakta.
Çamlı Köşk Kız Yurdu’na Yakın Olan Üniversiteler Hangileri?
Birçok üniversiteye yakınlığı ile bilinen Çamlı Köşk Kız Yurdu özelliklede Marmara Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi öğrencileri tarafından sürekli olarak tercih edilmekte. Marmara Üniversitesine yakın kız yurtları arasında en kısa mesafeye sahip olan Çamlı Köşk, üniversiteye yaklaşık 5 dakikalık bir yürüme mesafesine sahip. Bunun yanı sıra Doğuş Üniversitesine 15, Okan Üniversitesine de yaklaşık 10 dakikalık bir yürüme mesafesine sahiptir.
Çamlı Köşk Kız Yurdu’nun İmkanları Nelerdir?
Yurt bünyesinde bulunan kantin içerisinde ücretsiz kahvaltı sunumu yapılmakta. Bunun yanı sıra ortak kullanım içerisinde yer alan dinlenme ve televizyon odaları öğrencilere oldukça faydalı bir metot. Çamaşır ve kurutma odalarının olması öğrencilerin kirlilerini rahatlıkla bu steril ortamlarda yapabilmelerini sağlamakta. Ayrıca ücretsiz Fitness salonu yer alan yurt bünyesinde geniş valiz odası da yurdun öğrencilere sağlamış olduğu imkanlar içerisinde yer almaktadır.
Kadıköy Çamlı Köşk Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Fahrettin Kerim Gökay Cad. Eğitim Mah. Hakkı Bey Sk. No:6 Kadıköy, İstanbul
Telefon:0216 345 73 10
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019