İstanbul Bahçelievler Elit Kız Yurdu
İstanbul Bahçelievler Elit Kız Yurdu
İstanbul Bahçelievler Elit Kız Yurdu Nerede ?

İstanbul Bahçelievler
İstanbul Bahçelievler Elit Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
İstanbul Bahçelievler Elit Kız Yurdu Özellik ve İmkanları


Üniversite öğrencisi olmak eğer başka bir şehre okumaya gidiliyor ise, oldukça zordur. Çünkü daha önce bilinmeyen bir şehirde genç yaşta tek başına bulunmak demektir. Bu nedenle aileler ve öğrenciler başka bir şehirde okuma durumu olduğunda genellikle yurtları tercih etmektedir. Bunun en baştaki nedeni güvenliktir. Diğer nedeni ise maddiyattır. Bazı durumlarda maddiyat ağır basmaktadır. Bu açıdan en makul olan devlet yurtlarında kalmak olsa bile devlet yurtlarında kontenjan sıkıntısı nedeni ile her öğrenciye yetecek kadar yer yoktur. Bunların dışında kalan diğer yurtlar da konforlu, güvenli ve uygun fiyata konaklama imkanı sağlamaktadır.
Bahçelievler kız öğrenci yurtları, arasında fiyat, konfor ve güvenlik açısından en doğru yer Bahçelievler Elit Kız Öğrenci Yurdu‘dur. Bu yurt ulaşım imkanları açısında da oldukça caziptir. Çünkü oldukça merkezi bir konumdadır. Dolayısı ile çok sayıda üniversiteye ulaşım imkanına sahiptir. Ulaşım açısından yakın olduğu üniversiteler;
*İstanbul Üniversitesi,
*Marmara Üniversitesi,
*Haliç Üniversitesi,
*Kültür Üniversitesi,
*YTÜ,
*Kadir Has Üniversitesi’dir.
Kız öğrenci yurdu oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Dolayısıyla toplu taşımaya yani; otobüs, minibüs, tramvay, metrobüs ve metroya oldukça yakın bir lokasyondadır.
Yurt oldukça güvenlidir, güvenlik ve turnike sistemi mevcuttur. Bunun dışında kamera takip sistemi de vardır. 7/24 sıcak su, merkezi ısıtma sistemi, ücretsiz wifi, etüt ve çalışma odası, revir, çamaşır ve ütü odası, tv ve dinlenme odası, yangın alarm sistemi yurt bünyesinde bulunmaktadır. Bunun dışında odalarda düzenli temizlik, aynı şekilde kat temizliği de yapılmaktadır.
Sevgili arkadaşlar, İstanbul’da okuma şansını elde etmek gerçekten çok sevindirici bir durumdur. Fakat ailemize maddi olarak olabildiğinde az yük olmak ve onların güvenli bir yerde kaldığımızdan emin olması da önemlidir. Bu nedenle yurtlarda kalmayı tercih etmeniz daha doğru olacaktır.
İstanbul Bahçelievler Elit Kız Yurdu
Adres: Bahçelievler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No:79, İstanbul
Telefon:0212 441 38 00
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019