İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurtları
İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurtları
İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurtları Nerede ?

İstanbul Küçükçekmece
İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurtları Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurtları Özellik ve İmkanları


İstanbul Aydın Üniversitesi kız öğrenci yurdu farklı büyüklük ve özellikle 265 oda ve 600 öğrenci kapasitelidir. Üniversite yaşantınız boyunca kalabileceğiniz en iyi yurtların başında geldiğini söylemek isteriz. Zira Yurt Rehberi yazarları olarak İstanbul’da apart ve öğrenci yurtlarının tamamını inceliyor ve özgün olarak kendi yorumlarımızla birlikte düşüncelerimizi sizlere sunuyoruz.
Aydın Üniversitesi kız öğrenci yurdu güvenilir bir muhitte bulunmakla birlikte gerek oda konsepti gerek yurt hizmetleri gerekse rahat ortamıyla diğer yurtlardan bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki yurt ücretlerini yorumlamanız sizlere kalmış durumda.
1-2-3 ve 4 kişilik odalarda ücretler odalarda kalacak kişi sayısı ve ön kayıt tarihlerine göre belirlenmektedir. Bu sebeple erken kayıt yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. İstanbul Aydın Üniversitesi yurt fiyatları her yıl değişkenlik göstermektedir. İletişim sekmesinde yer alan yurt sitesinden tüm odaların erken kayıt ve normal kayıt dönemlerindeki oda ücretlerine ulaşabilirsiniz.
Yurt kompleksi 18 bin m2den oluşmaktadır. Ayrıca TV salonu, fitness ve pilates salonu, etüd odası, mescit, oyun salonu, kafeterya, restoran ve kütüphanenin yer aldığı 3.000 m2lik de sosyal alan bulunmaktadır. Depreme dayanıklı olarak 2014 yılında tamamlanan yurtta tüm odalarda hilton banyo ve tuvalet, ortopedik yatak, çalışma masası, buzdolabı, özel şifreli kasa, elbise dolabı, internet, merkezi ısıtma sistemi, sıcak su vardır. 8 kattan oluşan yurdun tüm ortak iç ve dış alanları kamera ile kayıt altına alınmaktadır. Giriş ve çıkışlarda yüz tarafa sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede yurt içinde güvenlik probleminiz asla olmayacaktır.
Sayfanın üst kısmında yer alan uygulamada yurdun bulunduğu caddede tek tıkla gezintiye çıkabilirsiniz. Galeri sekmesinden de yurt resimlerini görebilirsiniz. Bu sayede yurt hakkındaki yorumunuzu kendiniz de yapabilirsiniz.
Üniversite yaşantınızda başarılar diliyoruz. Hep mutlu olun =)
İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurtları
Adres:Gültepe Mah 1012 Sk. No:4-6 Küçükçekmece, İstanbul
Telefon:0212 540 17 10
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019