Florya Kavram Erkek Öğrenci Yurdu
Florya Kavram Erkek Öğrenci Yurdu
Florya Kavram Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Bakırköy
Florya Kavram Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Florya Kavram Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Her geçen gün nüfusun artması sebebi ile ev kiraları da giderek artış göstermektedir. Özellikle çok fazla talep alan yerlerde kiralar yüksektir. Bunun en büyük sebebi büyük şehirlerdeki üniversite öğrencileri sayısının giderek artış göstermesidir. Bu nedenle de kiralar artmaktadır. Fakat çoğu öğrencinin maddi durumu bu kiraları karşılamaya yetmemektedir. Dolayısıyla öğrenciler yurtlara yönelmektedir. Çünkü yurtlarda doğal gaz, su, elektrik vb. ek masraflar yoktur. Bu nedenle yurtlar öğrencilere daha hesaplı gelmektedir.
Florya erkek öğrenci yurtları fiyatları bakımından değişiklik gösteren bir semttir. Çünkü çok sayıda üniversiteye yakındır. Bu durum da yurt sayısını arttırmaktadır. Farklı farklı yurtlar bu bölgede mevcuttur. Florya Kavram Erkek Yurdu oldukça popülerdir. Çünkü hem fiyat hem de konfor bakımından üniversite öğrencileri için çok elverişlidir. Ayrıca pek çok üniversiteye de yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Yakın olduğu üniversitelerden bazıları;
*Kadir Has Üniversitesi 2,5 km,
*YTÜ Davutpaşa Kampüsü’ne 4 km,
*Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü’ne 3 km,
*İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 5 km uzaklığındadır.
Yurt konum itibari ile Florya semtinde bulunmaktadır. Bu nedenle de metro, metrobüs, minübüs, otobüs vb. toplu taşımaya oldukça yakındır.
Yurdun odaları düzenli olarak temizlenmektedir, hijyene önem verilmektedir. Odalarda buzdolabı ve tv bulunmaktadır. Yurt bünyesinde sabah, öğle ve akşam yemeği verilmektedir. Ayrıca yurtta çizim odası, cafe, çamaşır ve ütü odası, spor salonu, etüt odası, kütüphane bulunmaktadır. Ücretsiz Wifi, sıcak su, merkezi ısıtma, güvenlik ve asansör mevcuttur. Ayrıca bunların dışında yurtta yazlık teras, eğlence salonu ve müzik odası da vardır.
Sevgili arkadaşlar, eğer yurtta kalacaksanız ders çalışmanıza elverişli bir ortamda kalmanızı öneririm. Bazı yurtlarda çalışma odaları ne yazık ki bulunmuyor. Bu nedenle etüt odası ve kütüphane bulunan bir yurtta kalmanız sizin yararınıza olacaktır.
Florya Kavram Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Cami sokak no:15 Beşyol-Florya, İstanbul
Telefon:0212 425 20 14
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019