Fatih Özel Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu
Fatih Özel Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu
Fatih Özel Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Fatih
Fatih Özel Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Fatih Özel Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


İstanbul Üniversitesine 200 metre uzaklıkta bulunan Özel Beyazıt erkek öğrenci yurdu Beyazıt Gedikpaşa caddesinde yer almaktadır. Sultan Ahmet Meydanına da 400 metre uzaklıktadır. Bu özelliğiyle özellikle İstanbul Üniversitesi Beyazıt kampüsünde okuyan öğrenciler için Beyazıt erkek öğrenci yurdu ideal yurtlar arasındadır. Zira ulaşım için ücret ödemeniz gerekmezken yolda geçireceğiz zamandan da tasarruf edebilirsiniz.
Beyazıt erkek öğrenci yurduna 100 metre uzaklıkta bulunan tramvay ile Eminönü, Sirkeci, Zeytinburnu, Esenler, otogar ve Atatürk Havaalanına hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Yine 100 metre uzaklıkta bulunan otobüs duraklarından İstanbul’un her yerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İyi insan ve iyi yurttaş yetiştirmek amacıyla 2003 yılında kurulan Özel Beyazıt erkek öğrenci yurdunu İstanbul Üniversitesine yakın erkek yurtları araması yapan öğrenciler için Yurt Rehberi olarak tavsiye etmekteyiz. 12 ay hizmet veren yurtta master ve staj yapan öğrencilerle çalışanlar da konaklayabilmektedir.
92 öğrenci kapasiteli yurtta odalar 2, 3, 4 ve 6 kişiliktir. Odalar 15-20 ve 30 metrekare büyüklüğünde olup ders çalışmaya uygun genişliktedir. Tüm odalar dış cepheye bakmakta ve güneş ışığı almaktadır.
Yurt özellikleri
* Güvenlik personeli + kamera kayıt sistemi + giriş-çıkışlar kontrol edilmektedir.
* Tüm odalarda wireless imkanı,
* Doğalgazlı ısınma sistemi ve sıcak su,
* 24 saat açık etüd odası,
* Binanın 7.katında bulunan teras kafede manzara eşliğinde yemek yeme,
* Revir (Yurt ayrıca hastanelere 10 dakika yürüme mesafesindedir. Acil durumlarda görevli eşliğinde öğrenciler hastaneye götürülmektedir.)
* Yurdun her katında yeteri kadar tuvalet ve banyo bulunmaktadır.
Fatih Özel Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Mimar Hayrettin Mah. Gedikpaşa Cad. No:36 Fatih , İstanbul
Telefon:0212 517 59 93
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019