Fatih Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu
Fatih Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu
Fatih Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Fatih
Fatih Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Fatih Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul Fatih’te bulunmaktadır. Yurt seçimi yaparken özellikle İstanbul’da yurt-fakülte arası uzaklığın fazla olmamasına özen gösterin. Mümkünse metro istasyonu veya metrobüs güzergahına yakın bir yurt seçimi yapın. Bunu dikkate almayıp fakültenize uzak mesafede bulunan ve ulaşım araçlarına uzak bir yurt seçimi yaparsanız gününüzün en az 2 saati yolda geçecektir.
Fatih özel kız yurtları araması mı yapıyorsunuz? Özel Akdeniz kız yurdu 1-2-3-4-5-6 kişilik otel standartlarında odalarda öğrencilere hizmet vermektedir. Odaların tamamında kişiye ait ortopedik yatak, nevresim takımı, elbise dolabı, kitaplık ve çalışma masası bulunmaktadır. Nevresim takımı düzenli olarak değiştirilmekte ayrıca her talep edildiğinde de değiştirilmektedir.
Binanın her katında banyo ve tuvalet vardır. 24 saat sıcak su ve doğalgazlı ısınma sistemiyle yurt içerisinde asla üşümeyeceksiniz. 24 saat kapalı devre kamera ile güvenliğiniz sağlanmakta ayrıca 24 saat de idari personel bulunmaktadır. İzolasyonlu dış ve iç cephe sayesinde İstanbul’un soğukları yurt odalarının içine girmez. Yurt kapısı her gece 23.30’da kapanmaktadır.
Hafta içi 07.30-10.00 arası açık büfe kahvaltı servisi vardır. Ayrıca öğrencilerin kullanımına açık her türlü malzemenin bulunduğu mutfak mevcuttur. Bunun dışında etüd odası, dinlenme salonu, ütü ve çamaşır yıkama imkanı, kablosuz internet gibi hizmetler bulunmaktadır.
Yurdun en önemli özelliğiyse Çapa Diş Hekimliği Fakültesi (6 dk), Çapa Tıp Fakültesi (10 dk), Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (15 dk), Fatih Bezmi Alem Üniversitesi (5 dk), Fatih İlahiyat Fakültesi (5dk) yürüme mesafesindedir. Ayrıca;
İstanbul Üniversitesi Beyazıt kampüsüne metro veya otobüsle 10 dk
İstanbul Üniversitesi Laleli kampüsüne metro veya otobüsle 8 dk
İstanbul Üniversitesi Vezneciler kampüsüne metro veya otobüsle 8 dk mesafededir.
Öğrencilerin oda arkadaşlarının sürekli değişmemesi için yurt kayıtları yıllık olarak yapılmaktadır. Yurt ücret ödemeleri peşinat + 9 taksit olup, peşin ödemelerde % 5 indirim yapılmaktadır.
Fatih Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Molla Gürani Cad. No:39 Fındıkzade, İstanbul
Telefon:0212 521 13 30
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019