Esenyurt Güzelyurt Kız Öğrenci Yurdu
Esenyurt Güzelyurt Kız Öğrenci Yurdu
Esenyurt Güzelyurt Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Esenyurt
Esenyurt Güzelyurt Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Esenyurt Güzelyurt Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


GÜZELYURT KIZ ÖĞRENCİ YURDU SİZE AİLENİZİN SUNDUĞU SICAK YUVAYI SUNMAYI BEKLİYOR
AİLE SICAKLIĞI VE HUZUR
Güzelyurt Kız Öğrenci Yurdu, deprem yönetmeliklerine uygun, periyodik temizlik işlemi ve güvenlik kameralarının sunduğu güven ile size herhangi bir yurttan çok daha fazlasını, ailenizin sıcak yuvasını sunmayı vaat ediyor.
Yurt, üniversite kurumlarına ve alışveriş merkezlerine toplum taşıma ile çok yakındır. Bu sayede eğitim aldığınız üniversiteye giderken trafik sorununu dert etmeyeceksiniz ve alışveriş ihtiyacınızı dilediğiniz şekilde giderebilme imkânına sahip olacaksınız.
AÇIK BÜFE KAHVALTI
Günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı, açık büfe olarak size sunarak sağlıklı beslenme ihtiyacınızı en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Yoğun sınav temponuz gelip çattığında içinizin rahat olmasını sağlayacak etüt alanları ile üniversite eğitiminin yoğun sınav temposu canınızı sıkmayacak.
24 saat sıcak su imkânı ile duş ihtiyacınızı giderecek, isterseniz yurt içerisindeki sauna sayesinde rahatlığınızın seviyesini artırabileceksiniz.
ÇAMAŞIRHANE VE ÜTÜ ODALARI
Düzenli olarak çamaşırlarınızı yıkama ihtiyacınızın karşılanması için yurt içerisindeki çamaşırhane ile temizliğinizi sağlayabilecek. Ütü odası sayesinde düzenli yaşamınızdaki alıştığınız rahatlığı doyasıya yaşamayı sürdürebileceksiniz.
Üniversite yaşamınızın yoğun temposundan döndüğünüzde sizi merdivenlerle yormayan asansör sistemi sayesinde günün yorgunluğuna daha kolay katlanabilirsiniz.
İçinde yaşadığımız çağa uygun bir şekilde internet ihtiyacınız, kişisel bilgisayarlarınıza 24 saat aralıksız sunularak giderilecek, sosyal hayatınız ve eğitim hayatınızın gereksinimlerini internet aracılığıyla giderebileceksiniz.
Temizliğe ayrı bir önem veren yurt sayesinde, odalarınız her gün düzenli bir şekilde temizlenecek ve sağlıklı yaşam alanlarınızda evinizin sıcaklığını doyasıya yaşayabileceksiniz.
Günlük yaşamınızın yorgunluğunu atmak ve sosyal yaşamınızı renklendirmek için yurdumuzun teras ve kafelerini kullanarak, üniversite hayatınızın yoğun temposunda kendinize dinlenme alanı oluşturabileceksiniz.
Yaşayabileceğiniz herhangi bir sağlık problemini rahat ve temiz bir şekilde aşmanız için yurdumuzun sınırları içerisinde yer alan revir ile sağlığınız ve zindeliğiniz daima sağlanacak.
Yönetmeliklere uygun olarak yurdumuzun bünyesinde yer alan yangın çıkışları ile olağanüstü herhangi bir durumda yaşam önceliğiniz yerine getirilecektir.
Takip ettiğiniz televizyon programlarını ve gündemi takip edebileceğiniz haber programlarından uzak kalmamanız için yaşam alanınız olan kişisel odanızda bulunan televizyonlar bu sıkıntıyı sorunsuz bir şekilde aşabileceksiniz.
Esenyurt Güzelyurt Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Namık Kemal Mh. 18. Sk. No:1 Esenyurt, İstanbul
Telefon:0212 690 44 63
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019