Esenyurt Ceylan Kız Öğrenci Yurdu
Esenyurt Ceylan Kız Öğrenci Yurdu
Esenyurt Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Esenyurt
Esenyurt Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Esenyurt Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Ev huzuruyla otel konforunu birleştirerek 5200 metrekare kapalı alanda üniversitelilere barınma hizmeti veren Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt’ta merkezi bir konumda bulunmaktadır. İstanbul’da özel yurt seçimi yaparken ulaşım konusuna önem vermeniz gerekiyor. Zira ulaşım ağı çok geniş olmasına rağmen trafik sorunu ve metro, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarının doluluğu can sıkıyor. Bu sebeple yurdun otobüs-minibüs durakları ile metro istasyonuna yakın olmasına dikkat edin. Hatta mümkünse okuduğunuz kampüse yürüme mesafesindeki yurtları tercih etmelisiniz.
Ceylan Kız Öğrenci Yurdu metro istasyonu karşısında bulunduğu için İstanbul’un her yerine kolayca ulaşabilme imkanınız vardır. Bunun yanında özellikle kız öğrencilerin güvenli bir yerde kalması hem kendileri hem de sürekli onları düşünen aileleri için önem arz etmektedir. Bu güvenliği sizlere sunan yurt, dışarıda yapılabilecek her türlü ortama sahiptir. Dilediğiniz zaman kantinde yemek yiyip içecek içebilir, dilediğiniz zaman ortak alanlarda arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve yemekhanede leziz yemekler yiyebilirsiniz.
Yurt imkanları
* Odalarda göze hitap eden modern eşyalar,
* Dilediğiniz vakit kullanabileceğiniz spor salonu,
* Metrobüsün yanıbaşında ulaşım sorununuz yok,
* 24 saat bina güvenliği,
* 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi,
* Revir,
* Sağlıklı yemekler,
* Çamaşırhanede çamaşır ve kurutma makineleri,
* Çift asansör,
* Etüd odası,
* Uydu TV
Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street verileri geçmiş tarihli olduğu için yurt binası inşaat halinde gözükmektedir. Ancak yurdun tamamlanıp şuan hizmette olduğunu hatırlatalım. Oda görsellerine galeri sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Esenyurt Ceylan Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Yakuplu Mahallesi Yakuplu Caddesi No:8, İstanbul
Telefon:0212 855 24 52
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019