Beşiktaş Sahiba Hanım Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Sahiba Hanım Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Sahiba Hanım Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Beşiktaş
Beşiktaş Sahiba Hanım Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Sahiba Hanım Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


İstanbul’da üniversite kazanan ve okumak adına ailesinden onlarca km uzağa giden öğrencilerden bir tanesi de sizsiniz. O halde, gerek ailenizin güvenebileceği gerekse de sizin hesapsız kitapsız kalmaktan mutluluk duyabileceğiniz Sabiha Hanım kız öğrenci yurdunu sizler için okuyan çok sayıdaki öğrencilerden bir tanesi olarak yurt arama butonunu kullanan insanlardansınız. onca insandan . Aslına bakarsanız İstanbul için aynı zamanda da bir çok alternatif bulabiliriz, mesela öğrenci evlerinde kalma ihtimalimizin olduğu kadarı ile, apart yada devlet yurtlarında da kalabiliriz.
Öncelikle hatırlamanız gereken bir durum var ki, İstanbul trafiği belki de sizi bu şehirde en çok bunaltacak vukattır. Bu sebeple kaldığınız yurdunuzun okulunuza yakın olması sizin açınızdan daha elverişli olacaktır. Bilhassa bu duruma özen göstermelisniz. Unutmamalısını ki, yurt hayatı, yaşamı, ücreti sizi ne kadar tatmin ederse siz bir o kadar rahat bir hayat sürersiniz ve bir o kadar stressiz olursunuz. Bunun yanı sıra okulunuza yakın olan bir yurt size en çok önemli olan zamanınızın boşa gitmesini engelleyecektir. Ve en güzel karınızda bu olacaktır.
Beşiktaş ilçesinde bulunan Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Bahçeşehir Üniversitesi 10 dk. yürüme mesafesi, Yıldız Üniversitesi 7 dk. yürüme mesafesi, Üsküdar Üniverstesi 15 dk. vapur mesafesi, Galatasaray Üniversitesi 10 dk. Otobüs, Bilim Üniversitesi 15 dk. Otobüs, Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu 15 dk. Otobüs, İstanbul Üniversitesi 20 dk. otobüs veya tramvay, Boğaziçi Üniverstesi 15 dk. Otobüs, Bilgi Üniversitesi 15. dk otobüs ile ualşım sağlanabilmektedir.
Yurt olanaklarına değinecek olursak, odalarımız 1 ,2, 3, 4 ve 6 kişiliktir ve deniz manzaralı odalarda, bazalı yataklar mevcuttur. Spor salonu, öğrenci mutfakları, ders çalışma salonu ve 24 saat sıcak su ve banyo yurdun var olan imkanlarıdır.
Beşiktaş Sahiba Hanım Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Abbasağa Mah. Salnameci Sk. No: 3/5 Beşiktaş , İstanbul
Telefon:0212 458 32 66
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019