Beşiktaş Liberty Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Liberty Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Liberty Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Beşiktaş
Beşiktaş Liberty Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Liberty Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


LIBERTY BEŞİKTAŞ KIZ ÖĞRENCİ YURDU
İstanbul içerisinde yer alan yurtlar genel olarak öğrencilerin temel aldıkları prensiplere göre inşa edilirler. Bu prensipler ulaşım rahatlığı ve konaklama ücretinin uygunluğu ile ilgilidir. Ancak bazı yurtlar bu prensiplerin yanında sosyal ve kültürel olarak yoğun ilişkilerin bulunduğu durumları ortaya çıkartabiliyorlar. Üniversite yaşamını rahat ve başarılı bir şekilde geçirmek isteyip aynı zamanda sosyal olarak yoğun bir dönemde geçirmek istiyorsanız, kültürel aktivitelerden yararlanmak istiyorsanız, farklı bir konaklama anlayışınızı var demektir.
Bu anlayışa sahip öğrenciler için onlara uygun konaklama alanlarını araştırdık ve Liberty Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdunun bu ölçütlere uygun olduğunu düşündük ve sizin için bir araştırma yazısı kaleme aldık.
Başarıyı ve Sosyalliği Bir Arada İsteyenler İçin
Üniversitede yaşamında eğitimin yanında kültürel ve sosyal yaşamından da ödün vermeyenler için ideal bir konuma sahip Liberty Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu.
Beşiktaş’ın merkezinde yer alan bu yurt, İstanbul’un kültür merkezlerinden biri olan Beşiktaş ilçesindeki tüm kültürel aktivitelerin bir parçası olmanıza olanak sağlıyor.
Bunun yanında yurt olarak da, yurtta yaşayacak öğrencilere çeşitli servisler sunuyor. Bu servislerin arasında günün en önemli öğünü olarak kabul edilen ücretsiz kahvaltı servisi bulunuyor.
Kendi yemeğini hazırlamaktan hoşlananlar için mutfak alanı da bulunuyor. Böylece öğrenciler kendi damak zevkleri doğrultusunda da hareket edebilecek.
Öğrencilerin internet ihtiyacını karşılamak için kesintisiz Tv-Uydunet servisi, öğrencilerin kullanımına sunulmakta.
Modern bir tasarıma sahip odalar, 1, 2, 3 ve 4 kişilik olarak farklı seçeneklerde öğrencilerin beklentilerine uygun bir şekilde hazırlanmıştır.
Beşiktaş’ta yer almasından dolayı kültürel bir merkez olan Beşiktaş’ta yer alan üniversite kampüslerine ciddi bir ulaşım rahatlığı sunmakta Liberty Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu
Yurdun sunduğu bir diğer servis, özel arabası olan öğrencilerin arabalarını park edebilecekleri bir otopark alanı bulundurmasıdır.
Tüm bu servisler hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyen kız öğrenci ve öğrenci velileri 0212 260 47 47 ve 0 212 47 42 telefon numaralarını arayıp yurt kayıt işlemlerinin yanında akıllarınıza takılan tüm sorunları giderebilirsiniz.
Beşiktaş Liberty Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Türkali mah. Ihlamurdere cad. İmamzade sok. No:11, İstanbul
Telefon:0212 260 47 47
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019