Beşiktaş Boğaziçi-5 Erkek Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Boğaziçi-5 Erkek Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Boğaziçi-5 Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Beşiktaş
Beşiktaş Boğaziçi-5 Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Boğaziçi-5 Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Avrupa yakasında bulunan erkek yurtları araması yapan üniversiteliler için bu yazımızda Beşiktaş özel erkek öğrenci yurtları arasında yer alan Boğaziçi-5 Erkek Öğrenci Yurdu hakkında bilgiler vereceğiz. Avrupa yakasının en nezih ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta bir çok üniversitenin yerleşkesinin bulunması, merkezi konumu, ulaşım imkanlarının iyi olması sayesinde bu bölgede öğrenci yurtları yoğunluğu bulunmaktadır. Tabi yurt seçimi yaparken ulaşım, merkezi konum dışında dikkat etmeniz gereken başka noktalar da bulunmaktadır. Bunlar yurt odalarının göze hitap etmesi, yurt imkanları, kahvaltı ve akşam yemeği hizmetinin olması, bulunduğu sokağın güvenilir olması olarak sıralanabilir.
Beşiktaş Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurdu güvenilir bir muhitte yer almakta. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasını kullanarak yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir; çevre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yurt odaları 2, 4 ve 6 kişiliktir. Her odada ortopedik yatak, çalışma masası, elbise dolabı, kitaplık, mini buzdolabı, klima ve LCD ekran televizyon bulunmaktadır. Galeri sekmesinden odalara ait görsellere ulaşabilirsiniz.
Yurtta rahatça ders çalışabileceğiniz etüd odası, yemekhane, temizlik, güvenlik vb. hizmetler bulunmaktadır. Tabi sizin için en önemli konunun yurt ücreti olduğunu biliyoruz. 0212 258 40 01 numaralı telefonu arayarak Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurdunun 2, 4 ve 6 kişilik oda ücretlerini öğrenebilirsiniz.
Beşiktaş Boğaziçi-5 Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Ihlamurdere Caddesi Türkali Mahallesi no:46 Beşiktaş, İstanbul
Telefon:0212 258 40 01
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019