Beşiktaş Boğaziçi-3 Erkek Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Boğaziçi-3 Erkek Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Boğaziçi-3 Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Beşiktaş
Beşiktaş Boğaziçi-3 Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Boğaziçi-3 Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Boğaziçi-3 Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul’un gözde ilçesi Beşiktaş’ta merkezi bir konumda yer almaktadır. MEB yönetmeliğine uygun olarak hizmet veren Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurdunun Beşiktaş’ta üç farklı şubesi bulunmaktadır. Tecrübeli çalışanları ve öğrenci odaklı hizmet anlayışıyla üniversitelilere barınma hizmeti sunan Boğaziçi Öğrenci Yurtları eğitim hayatınız boyunca sizlere kaliteli bir yaşam sunmaktadır.
Yurt odaları 1 ve 2 kişiliktir. Tüm odalarda çalışma masası, elbise dolabı, kitaplık, mini buzdolabı, LCD TV vardır. Galeri sekmesinden yurt odalarına ait fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfanın üst kısmında yer alan Google Street alanından yurdun bulunduğu sokakta canlı olarak gezintiye çıkabilirsiniz. Bu sayede yurdun çevresini görebilir; yer hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
İstanbul’da öğrenci olmanın zor olduğunu söylemek mümkün. Kalınacak yer sorunu, yemek, ulaşım vb. sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunları aşabilmek için tabi ki öncelikle yurt sorununu halletmeniz gerekiyor. Tabi ki yurdun ulaşım araçları ve üniversitelere yakınlığı da önemli bir konudur.
Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurdundan üniversitelere ulaşım bilgileri şu şekildedir;


Beşiktaş Boğaziçi-3 Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Sinanpaşa Mah. Ihlamurdere Cad. Şehit Dursun Bakan Sk. No:16 Beşiktaş, İstanbul
Telefon:0212 227 26 29
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019